Laserová operácia očí po 40tke

poohie
21. aug 2024

Dobry den,
ma niekto skusenost a vie poradit, kde robia laserove operacie oci aj po 40-tke?
Kde ste boli spokojni?
Dakujem!

ovaaa
21. aug 2024

@poohie mám 49 v 48 som bola na operácii oboch očí / výmena šošoviek v Trenčíne Vadisimo.Upplna spokojnosť, úžasný prístup, starostlivosť. Ak.mas otázky rada odpoviem

taktotedanie
21. aug 2024

@ovaaa Tak pockaj laserova operacia oci a vymena sosovky je nieco ine

taktotedanie
21. aug 2024

@poohie za mna jednoznacne nie, neodporucala som to ani jednemu pacientovi

katulienkax
21. aug 2024

Ze po 40 sa uz neodporuca, ved uz v 44 nastava zhorsenie zraku kvoli veku

rawmamka
21. aug 2024

Aj moja očná lekárka ( jedna z najlepších v SR)mi povedala, že operáciu očí (výmenu šošoviek) budeme riešiť vtedy, keď budem musieť už naozaj začať nosiť okuliare, ktoré by som mala nosiť od 15tky, ale nezvykla som si na ne a doteraz fungujem v pohode bez nich Mám iba jednotky, ale ak sa to rapídne zhorší, som rozhodnutá pre výmenu šošoviek. Aktuálne mám 45, takže o pár rokov sa tomu isto nevyhnem.

nikasmile
21. aug 2024

@poohie skúste si zavolať do Excimeru a popýtať sa na ten vek. Boli sme tam viacerí z rodiny a všetci spokojní. Po 40r poznám 2 ľudí, čo boli na operácii a obaja spokojní a zatiaľ nezhoršení zrak.

ovaaa
21. aug 2024

@taktotedanie veď výmena šošoviek sa robí laserom. Po 40r sa doporučuje už výmena šošoviek PRELEX.

poohie
autor
21. aug 2024

Dakujem vsetkym!

taktotedanie
21. aug 2024

@ovaaa ale to autorka nespecifikovala ci vymena sosovky laserom alebo laserova operacii dioptrii
“Doporucuje” ako myslis

katulienkax
21. aug 2024

Ja by som si kvôli dioptriam nedala meniť šošovky, je to zásah a ktovie čo sa môže stať. Ale kebyže mam sedy zákal a je to už nutne, tak potom ano