Laserová epilácia tváre

natusqa123
11. okt 2021

Tie ktoré ste podstúpili laserovu epilaciu ozaj pomáha chĺpky odstrániť ?

gabika8855
11. okt 2021

Ja chodim ale nie na ipl ....a ano pomaha to ...chodim na podpazusie a hornu peru

natusqa123
autor
11. okt 2021

@gabika8855 ja tiež chodím na Laser nie IPL. Najprv som chodila na IPL v salóne ale zbytočne vyhodene peniaze...a na laserovu epilaciu chodím v Envy Clinik v KE 🙏 14teho mám ísť na druhé posedenie tak som zvedavá aké budú výsledky a si spokojná áno ? Koľko krát si to absolvovala

gabika8855
11. okt 2021

@natusqa123 no ipl je nic to je zbytocne chodit....tak ja som uz po prvom sedeni videla v podpazusi ze je tam tych chlpkov menej ...ano som spokojna mam za sebou asi 7-8 sedeni neratam to ..na zaciatku som chodila castejsie a stale sa mi tie intervaly oredlzovali a teraz mi staci ist az za rok alebo teda ekd sa mi bide zdat ze chplky rastu viacej mozem aj skor

alenamihal
11. okt 2021

Ja som chodila na IPL ,ale nie som spokojna...mam okolo 6x ...skor preferujem laserove,ktore som podstupila v minulosti v oblasti bikin a to len 2x a super....takze ja sa idem dat tiez cez zimu do kopy ale na 100% laserom...

natusqa123
autor
11. okt 2021

@alenamihal ono to fakt funguje..koľko ste mali oddych od chĺpkov myslím rokov alebo mesiacov ?

alenamihal
12. okt 2021

ja ked som bolA 1x na laser ,tak uz hned po prvom mi vypadli chlpky same vypadavat,mala som silnejsi laser...no uz si presne nepamatm aky som mala odstup .bolo to davno a potom som bola tehotna ,tak som uz nerobila....ono vela zalezi aky je tvrdy chlp a pigment....

natusqa123
autor
12. okt 2021

@alenamihal na brade sú tvrdé čierne a je ich viac a na liciach sú tiež tmavé ale svetlejšie a ani necítiť ich