Laserová epilácia - bikiny

adulienka132
6. jún 2015

Najde sa tu niekto kto bol na laserovej epilácií bikín alebo brazílskej epilácií?Ak ano,pomohlo vam to,a zbavili ste sa uplne všetkých chlpkov?

liz_lemon
6. jún 2015

@adulienka132 vidim, ze si tehotna, takze na to teraz urcite nechod, kvoli hormonom sa odporuca az po skonceni dojcenia
ja som bola, je to urcite lepsie, ale rozhodne nie 100%, na to to treba casto opakovat

adulienka132
autor
6. jún 2015

@liz_lemon ja chcem íst na to až po pôrode,len si teraz chcem zistiť či sa to vlastne aj oplatí odstraniť,že ako je to vlastne učinne a či by mi to pomohlo,lebo ja to mam hrozne zarastené až po stehna!A ked si to oholím,tak tam mam same čierne bodky a zarastené chlpky,a tiež vyrážky zapálené a je to nepekne,až sa zato hanbím 😢

liz_lemon
6. jún 2015

@adulienka132 ked si typ, bleda pokozka a cierne chlpy, a hormony mas ok, tak ti to urcite pomoze, ale rataj ze to trva dlho, a je to aj drahe

adulienka132
autor
10. jún 2015

@liz_lemon s tým som ratala ale keby mi to pomôže tak kašlem na tie peniaze.A odstani to aj zarastený chlpok?

liz_lemon
10. jún 2015

@adulienka132 neviem, chlpky musia byt oholene, treba sa spytat rovno tam, kde ti to budu robit