Labioplastika po pôrode

tiinka87
13. feb 2014

Ahojte žienky a maminy 🙂 chcela by som sa poradit s niekým kto má skusenost s Labioplastikou po porode, už som nad tym uvažovala predtym ako som otehotnela, ale teraz si už som ista. Hanbim sa vyzliect pred partnerom a uz vobec pred doktorom, to je pre mna nocna mora :( Niekde som citala ze po porode sa to tam dole uplne zmeni a pokial ma zena vacsie pysky tak je to este horsie ☹ Za každu radu dakujem

jankatt1
13. feb 2014

Ahojky...ja som to žiaľ absolvovala:-/ ... tuším 3-4 mesiace po porode. U mňa išlo aj o estetický problém, aj o gynekologický. U každej ženy je to individuálne, u mňa sa tam "dole" zmenilo veľa, bohužiaľ len a len k horšiemu, problémy mám dodnes a čakám len na dobré krvné testy, aby som absolvovala ešte jednu, dúfam, že už poslednú. Nebudem takto verejne rozpisovať o čo išlo konkrétne, ide o dosť intímnu vec, ak by Ťa niečo zaujímalo, kľudne mi napíš IP 🙂
Ak budem mocť, vedieť, poradím 🙂

tiinka87
autor
13. feb 2014

@jankatt1 pišeš že sa to u teba zmenilo len k horsiemu mas na mylsi po porode alebo po plastike? Ja som vsade citala ze operacia je potrebne vykonat len raz ale vela zien sa po tom stazovalo 😢 mam na mysli ohladom doktorov a stavov po OP, hradila si si vsetko sama?? Alebo nieco preplaca aj poistovna?
Inak moc dakujem za info

matejkoo
25. aug 2021

ahojte, skusenosti?