Kyselina hyalurónová pod oči

sarahka
4. sep 2021

Ahojte žienky dala som si pred 5 dňami v klinike v TN aplikovať kys.hyal. pod kruhy pod očami. Chcela som sa spýtať ak to niektorá z vás má , videli ste výsledok hneď ? Mne povedali že do mesiaca sa to vstrebe. No zatiaľ nemám pocit že to je vôbec vidno dokonca mám pocit že mám tie kruhy ešte väčšie :D budem rada ak sa tu nájde nejaká čo tiež toto skúsila a posunie mi svoju skusenost

evitka83
4. sep 2021

@sarahka dala som si v BA pred 3 rokmi a nepomohlo ani tuk

dietatko2020
4. sep 2021

@sarahka ja som bola na aplikaciu cca pred mesiaxom a efelt bol okamzite, sice ja som nemala extremne vyrazne kruhy, ale mala som drobne vrasocky a unmma super

daridari11
4. sep 2021

@sarahka Výsledok po kyseline hyalurónovej sa dostavuje okamžite. Lepšie to už nebude. Na rozdiel od botoxu, tam sa výsledok dostavuje do cca 14 dní.

sarahka
autor
4. sep 2021

@evitka83 ja teda som si nedávala vačky robiť , ale iba tmavé kruhy. A teda vôbec nič zatiaľ žiadny výsledok ..

evitka83
5. sep 2021

@sarahka ja som riesila tiez len tmave kruhy

adya
5. sep 2021

@sarahka ja som riesila tiez tmave kruhy a prakticky hned po zakroku som videla vysledok a super.klinika v BA

mimi27712
5. sep 2021

Kamoska si dávala a hneď po aplikácii to bolo vyditelne, ja som si dala u tej istej Mudr neskôr a vôbec nič. Cize je to individuálne, nie každý je na to vhodný.

sarahka
autor
7. sep 2021

Ďakujem žienky za info. Zas som špekulovala , a vyhodila zbytočne peniaze :( ale kto si neskúsi, nevie … budem každopádne na tu kliniku volať a oznámim im že to vôbec nepomohlo. Keďže som si tam dala ďalšie vyšetrenia , nebudem do toho už investovať :D

engynka
31. máj 2022

@adya ahoj napises mi prosim kliniku a akym sposobom si si davala tmave kruhy robit? Dakujem

adya
11. jún 2022

@engynka klinika Esthetic na Palisadach, vypln bola kyselina hyaluronova a vydrzalo mi to fakt dlho,takmer rok

maria3800
1. mar 2023

@adya zdravím a po tom roku ked sa uz kys. vstrebala nemala si kozu trochu neelasticku? dakujem za info

sarahka
autor
11. mar 2023

@maria3800 zdravím, nemala .. ako keby mi nič ani nerobili. Vyhodené peniaze

jaruska222
9. júl 2024

@sarahka prosim ta volala si na tu kliniku ? Mam ten isty problem ze po absolvovani kys hyal nic nieje vidno

sarahka
autor
25. sep 2024

@jaruska222 dobrý deň bohužiaľ vám neviem povedat.. bola som tam v roku 2021 a popravde si nepamätám .. ale boli to len vyhodené peniaze