Kvalitné vitamíny pre rodičov a deti

17. nov 2021

Prosím, poradíte mi kvalitné vitamíny? Nerozumiem sa do zloziek, čo by mali/nemali obsahovať, a chcela by som to najlepšie pre moju rodinu (rodiča+deti)
Céčko, Déčko, zinok, B-komplex a ryby tuk- Omega3
Ďakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina0078
17. nov 2021

Najlepšie je kúpiť 1 zložkové, čo treba. Žiadne multivitamíny. A vybrať podľa toho načo ich potrebuješ.

autor
17. nov 2021

Ďakujem. 😃 pisem, ktoré chcem kúpiť. Nechce žiadne Multi. Len potrebujem radu akú značku. Nech je to kvalita a nie nejaký sajrajt z lekárne.

arabellka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina0078
17. nov 2021

Ja mám zinok, B-komplex, vit. D a C z MedPharma, Rybí olej z dm.

kulumulu123
17. nov 2021

Jamienson sú síce drahšie ale údajne u nás najkvalitnejšie...

luccija
17. nov 2021

To je jedno akú značku ja kupujem aj generika zaujímaju ma hlavne mg koľko obsahujú
Céčko kupujem Jamieson 1000
Decko tekuté
Zinkorot 25 mg
B komplex tu klasiku ráno keď odfotim

miskamicha
17. nov 2021

Zinok,selen kupujem z Namaximum.sk
DECKO, B z abc zdravia / dobre sa vstrebáva/ su cto ciste vitaminy bez akychkolvek "sraciek" pardon
Lipozomalne C bud z namaximum alebo Lipo C askor forte v akcii je 120 tbl cca za 30€
B- MIX b6,9,12 od Jamiesonu
Na imunitu je fajn uzivat aj kurkumin,quercetin, pri covide nasadit aj karnozin.

autor
17. nov 2021

@luccija klasiku béčko tie v krabičke? Teraz mam doma C 1000 jamieson. Ale poradili mi c lipozamalny.

autor
17. nov 2021

Dakujem

miusa00
17. nov 2021

Neviem ako je to pri inych vitaminoch a mineraloch, ale zaujimala som sa o magnezium, tak som pozrela od tu spominanej znacky jamieson a je vo forme, ktora sa minimalne vstrebava do tela (oxidy, mliecnany), dobre sa vstrebava magnezium v chcelatovej forme, cize len priklad, ze je dobre si to nastudovat a nevyhadzovat penize za nieco, z coho telo nema ziadny uzitok

lalenka33
17. nov 2021

Síce píšeš, že nechceš nejaký sajrajt z lekárne, ale za mňa sú najkvalitnejšie Jamieson z lekárne. Sajrajty sú podľa mňa všetky vitamíny predávané MLM predajcami, kde reálna cena a kvalita produktu sa rovná tomu najlacnejšiemu sajrajtu z lekárne, ale musia z neho zarobit niekolkí členovia MLM pyramídy . A dobrú ponuku má aj namaximum.sk. Vysoká cena sa nie vždy rovná kvalite.

autor
17. nov 2021

@lalenka33 ďakujem za názor. Namaximum momentálne nemajú napríklad C 1000 lypo... pozerala som. Zas neznášam nakupovať niečo z 10 stránok. Už 2hod googlim a na žiadnej stránke nemajú všetko naraz.

lalenka33
17. nov 2021

Skús pozerať stránky pre športovcov. Je pravda, že na namaximum sa všetko rýchlo vypredáva. Prípadne pozri bio obchody. U nás majú kvalitné lypo vitamíny tam.

zuzkaa1991
18. nov 2021

Napíšte mi správu poradim ktoré mne pekne zabrali pouzivam ich vysse roka aj moja dcéra 3,5r.

ninah1486
12. mar 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

za mňa má najlepšie céčko lipo c askor

beahavala
16. mar 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

tie naše sú hádam kvalitné

krstn003
23. mar 2022

céčko od lipo c askor

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz