Kvalitné magnézium

27. sep 2022

Ahojte, poznáte kvalitné magnézium? Nechcem tie šumivé. Ďakujem.

ctrl
27. sep 2022

Podľa toho na čo potrebuješ , únava spanok po cvičení?

ctrl
27. sep 2022

Najlepšie vstrebatelny sú vo forme Malat , bisglycynat L-treonat. Citrat tiež ale zen zvykne preháňať .

ctrl
27. sep 2022
autor
27. sep 2022

@ctrl aj na únavu, ale mám problémy so srdcom a bolesti hlavy tak preto mi odporučili nejaké magnézium.

xena0
27. sep 2022

Magnerot

ctrl
27. sep 2022

A ešte mám 2 tipy a jedn mám výskusane som s nimi spokojná .

ctrl
27. sep 2022

Stiahni si tuto knihou e- book. Je výborná . Hneď sa zorientujes a budes vedieť aké si máš kúpiť . Magnerot a Magne B6 🙏len to si nekupuj máš tam vysvetlené prečo a celkove .

ctrl
27. sep 2022

Kniha je zdarma

ctrl
27. sep 2022

https://vitaslife.sk/
Prečítaj si aj toto
Pisu o forme Taurate pri kardiovaskulárnych ochoreniach .
Mala som Magnezium aj z tejto stránku bola aom spokojná .

ctrl
27. sep 2022
j93375
27. sep 2022

.

janka1011
1. okt 2022

Netreba špekulovať. Úplne obyčajné magnézium od Galvexu v modrej krabičke. Vysoký obsah magnézia a učinné. Lekár mi vždy káže kúpiť len toto.

ctrl
1. okt 2022

@janka1011 od Galvexu tam je žalostne malo horčíka iba 51 mg , Denná davka by aspoň 300 mg mala byt čiže by si musela sedemkrát viac tabliet + sedemkrát viac prídavných látok a tato forma horčíka nie je vhodná .
Lekari odporučia jasne lebo je to regystrovany produkt ale vôbec sa nezaoberajú zložením.

bayuska
1. okt 2022

ja mam dobre skusenosti s magnerotom. Kazdy lekar mi kazal obycajne magne B6, ktore mi okrem bolesti hlavy ale na nic ine nikdy nezabral. Tento magnerot mi dost pomaha aj pri uzkostiach a depresiach

janka1011
1. okt 2022

@ctrl zisťovala si si, koľko mg horčíka obsahuje trebárs ospevovaný Magnerot, keď píšeš, že od galvexu ho je žalostne málo? 32 mg. Ďaleko menej ako Galvex, ktorý obsahuje 51mg. Navyše Galvex má vysokú vstrebateľnosť. Magnerot musíš užívať až 6 tabliet na začiatku, potom 4. Podobne je to s ostatnými. Nehovoriac o cene, za reklamu sa platí. Mne je jedno kto si čo kúpi, len chcem poukázať na to, že niekedy fakt netreba špekulovať a zbytočne kupovať predražené výrobky, keď rovnakú službu nám poskytnú lacnejšie a rokmi overené produkty.

davida
1. okt 2022

Ja pouzivam magnex, v jednej tabletke mas 375mg horcika cize pokryje celodennu potrebu magnezia a priazniva cena

ctrl
2. okt 2022

@davida magnex má sice 375 mg horčíka , ale telo vstrebe iba 4%. Čiže veľmi malo, pretože jeho zastúpenie v galvexe je vo forme oxidu horecnateho čo je anorganická zlúčenina medzi ktoré patrí aj siran a uhličitanu horečnatý , preto patrí aj medzi lacno a casto predávané doplnky výživy. Nájdeš ho aj v sumivom magneziu , takze ak si ho chceš doplniť tato forma nie je veľmi vhodná , musela by si dennú odporúčanú dávku zvýšiť a to už nie je vhodne vzhladom na to to že oxid horečnatý posobi aj . mierne laxativne.

ctrl
2. okt 2022

@janka1011 Po Magnerote by som ani nesiahla pretože pomocné prídavné latky sú v ňom polyvinylpirrolidon a cyklamat, ktorý je rakovinotvorný.

banyka
2. okt 2022

📌

janka1011
2. okt 2022

@ctrl ja som magnerot použila len ako príklad na porovnanie s tým Galvexom, nehovorím, že ho máš ty alebo niekto kupovať.

duratlicka
2. okt 2022

Gymbeam Magnézium chelát a nie je také drahé.