Kurz plávania pre deti a ženské problémy

anicka246
12. máj 2014

Ahojte mamičky, ospravedlňujem sa hned na začiatku, že ani netuším kde táto téma patrí :( Chcem sa len spýtať, s malým chodíme na kurz plávania dneska sme začali... lenže dostala som menštruáciu ku doktorovi sa nedostanem a napadlo ma či neexistuje niečo čo by som mohla použiť a ísť aj tak do bazéna... Dakujem vám za všetky rady a skúsenosti...

stefka33
12. máj 2014

@anicka246 No veď tampón si daj a normálne choď. Odporúča sa nový tampón pred vstupom do bazéna a po kúpaní zas hneď vymeniť.

anicka246
autor
12. máj 2014

@stefka33 jj no ved to, že som tampon v živote nepoužila :( nič iné okrem toho sa už nedá asi že?

stefka33
12. máj 2014

@anicka246 Tak neviem čo ešte. Možno tie menštruačné kalíšky, čo sú teraz moderné. Tak ale s vložkou by som tam rozhodne neliezla. 🙂

22beba
12. máj 2014

daj si tampon ELLE alebo tak nejako sa to vola 🙂 su to probioticke tampony ja som ich tiež velmi použivala hlavne ked som chodilôa v tehu plavat 🙂

darina1952
12. máj 2014

@anicka246 tak si kúp tampóny Thampax s aplikátorom - lepšie sa di budú zavádzať 😉

paskolinka
12. máj 2014

@anicka246 ja som tampon tiez v zivote nepouzila, ale pokial viem, tak ina moznost nie je... teda okrem tych menstruacnych kaliskov, ale to je este vacsia veda 😉

siska53
12. máj 2014

@anicka246 ja som,sa na,to tiez musela pytat instruktorky,lebo doteraz som to nemusela riesit.
povedala mi,ze staci si dat tampon,aj ona tak robi,inak by musela byt v tie dni PN. 🙂)
takze tampon a ides.

anicka246
autor
14. máj 2014

Ahojte dakujem za rady, tak som to skúsila dneska, lebo zajtra ideme plávať...mám taký blbý pocit, bojím sa že to nepôjde von :( A prosím vás, ked mi bude treba na veľkú čo s tým tamponom? Neviem či som jediná, ale nechápem, ako to potom vyberiem, kedže to bude nasiaknuté a tým pádom väčšie ...

natali.83
14. máj 2014

Pri malej ani veľkej potrebe s tampónom netreba robiť nič. A von sa dostane ťahom za šnúrku, čo z neho trčí. A neboj, keď tade môže vyjsť bábo, vyjde aj tampón. 🙂

anicka246
autor
14. máj 2014

@natali.83 a nebolí to ked pôjde von? ja viem, poviete si že to je nič oproti pôrodu, ja len preto, lebo s tým nemám žiadnu skúsenosť

natali.83
14. máj 2014

Pociťovanie bolesti je individuálne. Čo jednu bolí, druhú nemusí a naopak. Ale pri tampóne budeš cítiť max. ťah. Hlavne sa nestresuj, keď budeš uvoľnená, pôjde to lepšie. ;) A ešte neodporúčam vyberať tampón, keď je nasiaknutý iba troška. Pôjde ťažšie von.

kiki68
14. máj 2014

tampon a tampax co ma aplikator a je to hracka. Ziadna bolest pri nom nie je, prave podla mna su tie tampaxy naj,co sa mi osvedcili, ze aplikacia vobec neboli, necitim ju nikdy oproti napr. OB. Ked ide von,tak je uz nasiaknuty a neboli to. Ja pouzivam len tampony a kalisok, predtym teda len tampony uz od 14tich, mam zapareniny po hociakej vlozke,aj intimke.