Kurie oko a stvrdnutá koža

30. máj 2024

Vie mi niekto poradiť ako sa zbaviť kurieho oka? Jedina možnosť je to vypáliť u kožnej? Nie sú na to nejaké naplaste napr?
Dík

candii
30. máj 2024

Samozrejme že sú. Ale či to pomôže. Vyskúšať môžeš

petulda333
30. máj 2024

Ja som kupila naplaste z dm,po asi 3naplasti mu odpadla jedna cast,potom po dalsich 4 dalsia. Miesto este ma tvrde ale davame zas naplast.

autor
30. máj 2024

@petulda333 mám tam take mini čierne bodky. Skúšala som to strihať… ale neviem vystrihnut úplne všetko

autor
30. máj 2024

@petulda333 z tohto niečo?

vikusjk
30. máj 2024

Dcere pomohla taka vodicka z lekarne, ktorou sme to natierali a ono sa to postupne zlupovalo aj s castou koze a tym kurim okom. Ked bola koza velmi tvrda, normalne som jej to oskrabkala ped eggom a tak naniesla tu vodicku, nechali sme to zaschnut chvilu na vzduchu a dalsi den si to davala dole a znova sme dali vodicku. Bolo to uplne bezbolestne

sabiii
30. máj 2024

Neni to skor bradavica? Syn take mal, tiez sme si mysleli najskor, ze je to kurie oko, davali naplaste, potierali duofilmom, az kozna povedala, ze to je bradavica

blanblan
30. máj 2024

Obyčajný jablčný ocot, nedám naň dopustiť. Každý deň na noc dať trochu na gázu a prelepiť. Za tyzden-dva sa to vysuší a odlupne.

zuzanaete
30. máj 2024

S ciernymi bodkami je bradavica, nie kurie oko.

lenkakravcova
30. máj 2024

Mini čierne bodky ? To sú skôr korene bradavice.

autor
30. máj 2024

@vikusjk aka vodička?

autor
30. máj 2024

@zuzanaete
@lenkakravcova vážne? 😱 a na bradavice zaberie čo?😱

vikusjk
30. máj 2024

Uz si nespominam, ako sa volala. Skus sa opytat v lekarni, isto budu vediet. Vodicka, ktora zaschne a potom sa zlupuje

vikusjk
30. máj 2024

@lenkakravcova nie nevyhnutne, aj dcere sa okolo "hlavneho" kurieho oka zacali tvorit, Zmizlo jej to vsetko nastastie. Ale lekarka sa vyjadrila, ze to moze chytit kdekolvek, kde chodi bosa, t.j. napriklad na kupku, na plavarni atd

lenkakravcova
30. máj 2024

Ako na ktoré. Na niektoré dusík, na iné ocot, na iné chirurgia, alebo sú ešte také vodičky na predpis (nie tie voľnopredajné tie sú celkom nanič), a vraj aj pedikúra pomáha so sódou častá.