Kúpim od vás Aknecolor.

jankapresov
6. jún 2019

Žienky, nepredava niektora z vas aknekolor? Je dlhodoby vypadok na trhu a neviem bez neho fungovat.Vďaka

zrn
6. jún 2019

@jankapresov Ahoj, ak by sa ti nepodarilo nič zohnať, tak ako náhradu odporúčam Dermacol Make-Up Cover. Ak ti teda ide hlavne o tú kryciu schopnosť. Liečivo to v sebe síce nemá, ale zakryje všetko. Najlepšie primiešať do krému alebo bežného makeupu. Alebo len bodovo ako korektor. Cena sa zdá dosť za tú malú tubičku, ale stačí toho fakt za hrášok.

jaond19
6. jún 2019

V tychto eshopoch je dostupny ak nezozeniete na bazari https://lieky-volne-predajne.heureka.sk/aknecol...

jankapresov
autor
6. jún 2019

@jaond19 dakujem ono pise ze je na sklade ale po rozkliknuti je vypredany a nedostupny :/

jankapresov
autor
6. jún 2019

@zrn vdaka, ide mi prave aj o liecivo kedze mam zacinajucu rosaceu a to mi zabera najlepsie

zrn
6. jún 2019

@jankapresov Aha, chapem. Tak snad sa najde nejaka dobra dusa, co ma naskreckovane zasoby.

jaond19
6. jún 2019

@jankapresov ak ide o liecivu latku clotrimazolum, tak ja pouzivam na rozne kozne problemy IMAZOL, je to podobne balenie akurat ze v inom farebnom prevedeni, husta kremova pasta (ale biela) davam si na noc v tenkej vrstve https://www.docsimon.sk/tovar/imazol-kremova-pa...

motylik222
4. júl 2019

@jankapresov tiez som na nervy neviem bez neho na krok heh pouzivam ho vyse 20rokov...v lekarni som ostala soknuta ked mi oznamila ze vypadok,skusam googlit rozne bazariky este dnes v inych mestach v lekarnach a nic...dnes mi v jednej lekarni zapotila chodte do Svajciarska tam je vyrobca budu mat mozno haha

jankapresov
autor
4. júl 2019

@motylik222 niekde som sa docitala ze vraj od septembra by ho mali vratit na trh, tak som zvedava

lianne7
4. júl 2019

@jankapresov skus skupinku Akne moj nepriateľ ,mozno ci tam nemajú dievčatá na predaj

motylik222
6. júl 2019

@jankapresov no bodaj by...tolký čo ho zhánaju,na bazosi už aj maju pár poísané inzeráty že ho kupia...vôbec neviem čo mám kupit aký krém😨...poradila mi v lekárni Bioderma alebo Avéne 50ochranný faktor ,že dobre aj teraz na leto,to su však tonovacie krémy,neprekrýva mi pupáky a dost ináč 20€ ked to nie dobre...vy už niečo máte iné používate?!🙏Dakujem za každu radu👍😉

timi247
6. júl 2019

@motylik222 skús Vichy dermablend,ten má tiež liečivú zložku. A na noc ten imazol, ako ti baby radili

limetka69
13. júl 2019

nasla som jeden light, jeden jediny. v eshope

michaela717171
13. sep 2019

Žienky, našla som jeden super Make up Cover, Dermacol. 13e. Určite lepší ako Aknekolor. Vyskúšajte. Odporúčam. 👍