Kúpeľný dom Lux Bojnice

7. jan 2023

Ahojte,

nastupujem do kúpeľov v Bojniciach. Mam byt ubytovaná v kúpeľnom dome Lux. Máte niekto nejaké postrehy?
Ďakujem

hedviga2
7. jan 2023

Bola som v oktobri v Luxe druhy krat. Za tie roky sa nic nevylepšilo co sa tyka hlavne kobercov na izbach. Nabytok a sprchy by som zniesla, ale koberce hnus. Bola som na 5-ke izbe. Vraj ho maju burať. Inak poloha mne vyhovuje, je tam ticho v noci, ak tam nebyva nejaký debílek, čo som tam teraz zažila😭. Bojnice su inak super, je tam vela tras na prechadzky, úžasny bazen vonku / vezmi si čiapku na kupanie, staci aj kozmetická/ a sprchuj sa vždy a všade v kúpacich šľapkách a prajem ti nech sa stravuješ v novom hotel vedla. Velčický dom. Veľmi nam chutilo. Pytaj sa..

autor
7. jan 2023

@hedviga2 ďakujem za odpoved. Do Bojníc idem 1x. Procedúry si môžem aj nejaké vybrať? Alebo ich striktne určuje lekár?
Dosť sa bojím koho chytím na izbu. Kolegyňa mala starsiu pani so začínajúcou demenciou. Po týždni chcela ísť domov a kolega zas pána ktiry keď chrapal tak fo bolo určite počuť až do Prievidze

autor
7. jan 2023

@hedviga2 ten bazén vonku má horúcu vodu? Lebo termin mam v marci

hedviga2
7. jan 2023

Bazen ma teplu vodu. Snažia sa davat na izby spolu priblizne rovnako stare osoby. Ja ale vzdy poprosim nech ma daju s mladsou osobou. Tento krat mi nedali nikoho, teda som si uzila samotu na izbe cele tri tyzdne. Ked sa budes objednavat popros nech ti daju priblizne tvoj vek babu. Procedury ti daju, ale mozes odmietnut. Ja napriklad odmietam masaze. Memam rada nahotu a mam aj neprijemne skusenosti. Alebo mozes ist kedykolvek k lekarovi a povedat, ze ti ta ktora procedura nevyhovuje.

hedviga2
7. jan 2023

Bola som v kupeloch asi 9 krat a ked som mala aj nie velmi prijemnu spolubyvajucu, povedala som si, ze ludia sme vselijaky a nenecham si pobyt pokazit. Vlani v Smokovci som sa nechala preložit. Doporucujem ist aj vecer za kulturou a netrčat na izbe. Mam uz vysoky vek, ale je to tri tyzdne v roku a snazim sa ich prežiť inak ako doma.
A hlavne nepočuvaj kto mal kedy neprijemne skusenosti. Nic nie je biele ani cierne. Uži si to naplno.

hedviga2
7. jan 2023

Ak dokazes rano skor vstavat doporucujem ti stravu pytat prvu smenu. Mas ten den lepsie organizovany. Ale zacenu, ze ranajky su skor. O 7,00hod

autor
7. jan 2023
oli18
7. jan 2023

@hedviga2 Ja som možno tvoja rovesníčka, tiež som bola v kúpeľoch veľakrát. Najviac som sa tešila na masáže, pretože doma som na ne súkromne nechodila. Veď kúpele sú o nahote, s tým nič nenarobíš. V každých kúpeľoch sa chodí do veľkých teplých bazénov na holo, extra ženy, extra muži. Vari by si sa nehanbila žien? Ber to tak, že je to pre tvoje zdravie. Oni tam už videli všeličo 🙂

autor
7. jan 2023

@hedviga2 s nahotou mam vážny problém aj ja. Odmietnem hoľa chodiť do bazénov vani či na masáže. Masérovi či maserke nohavičky prekážať nemôžu, asi budem za čudnú, ale budem na tom trvať

hedviga2
7. jan 2023

@oli18 no ved vravim ze nic nie je biele ani cierne. Na holo sa chodilo iba v Trencianskych Tepliciach. Mne nemusiš vysvetlovat. Ak ty máš rada 10 minutove masaze a z kazdej ti este maser ukroji dve minuty sukromnym telefonatom, tak to je vec tvoja. Ja toto nemusim

autor
7. jan 2023

@hedviga2 so vstávanim na 7hod nemám problém, to je v pohode. Dokedy sú procedúry?

hedviga2
7. jan 2023

V Nojniciach sa do bazenov nechodi na holo. Iba v plavkach. Preto si treba vziat aj trojo. Do vane na holo, to je o inom, tam si sama.

dankagirl
7. jan 2023

Bola som v auguste v kúpeľoch mesiac po operaci chrbtice
A ubytovaná som bola v Lysci a sama na izbe za to som si priplacala,chcela som nadštandard

hedviga2
7. jan 2023

To je individualne. Mne v oktobri tak super naplanovali, ze som mala o 14,00 uz volno. Ale neboj sa ist popytat aj mimo na proceduru. Bud ta zoberu alebo nie. Iba raz ma nevzali. Bazen som mala ako bonus, neviem ci aj tebe daju, ten mi koncil tusim o 16,00 v pohode som stihala pred vecerou aj kratku prechadzku. Ja uz som ostrielana, chodim kazdy rok a nedam dopustiť

autor
7. jan 2023

@hedviga2 dakujem tá radu určite skúsim aj mimo určenú procedúru, chcem pobehať okolie, dať si nejakú túru
Ešte sa opýtam, bude sa v marci už dať kúpať vonku?

autor
7. jan 2023

@dankagirl ja idem s krčnou chrbticou. Nemám dosť peňazí, aby som si zaplatila samostatnú izbu.

autor
7. jan 2023

@dankagirl bola som dlho PN

hedviga2
7. jan 2023

Je to celorocny bazen. Jednička.

dankagirl
7. jan 2023

Aj som bola rok pn a som tersz na Id

oli18
7. jan 2023

@hedviga2 Čo sa ťa dotklo, že si agresívna?

autor
7. jan 2023

Ešte sa chcem opytat, pri prijme je zrejme nejaká vstupná prehliadka, z čoho pozostáva? Ďakujem

hedviga2
8. jan 2023

Podla toho na aku diagnozu ides, ale klasika ako u dr

bulldog_mom
23. jan 2023

@dankagirl ahoj. Prosím ťa, koľko si si priplácala za to, že si bola na izbe sama? Ja tiež idem do Bojníc a chcem byť na izbe sama. Ďakujem

dankagirl
24. jan 2023

@bulldog_mom bolo to 20€ na deň

bulldog_mom
25. jan 2023

@dankagirl ďakujem ☺️