Kúpeľná liečba Smrdáky

ema888
23. apr 2021

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na Vaše skúsenosti s kúpeľnou liečbou v Smrdákoch. Pomohla/nepomohla? Aký dlhy mala liečba efekt? Tiež by ma veľmi zaujímalo, či ste mali program poobede voľnejší a mohli ho teda rôzne tráviť (typy na výlety?), taktiež by ma zaujímali Vaše skúsenosti s priepustkami na jednu noc (zo soboty na nedeľu), hlásili ste to niekde, alebo ste len tak odišli?
Vopred ďakujem všetkým veľmi pekne za odpoveď.

patricia2511
23. apr 2021

@ema888 Čo sa týka kože určite perfektne pomáha a to doslova ( vrátila som sa odtiaľ ako keby som prišla z dovolenky pri mori a tento stav trval dosť dlho takze koza bola ozaj čistá aj nejaký čas asi ešte 4-5mes)
A ak už máš 18+ si ako na hoteli, nikdo sa nestará kam kedy ideš akurát musis chodiť na procedúry a “zbierať “ podpisy za ne aby ziaden nechýbal....cez vikendy niesu procedúry takze nikto sa nestará ak niekde odídeš 🙂
A stretla som tam super ľudí (taktiež pacientov ) a vrátila by som sa tam opäť 🙂
V “areáli “ je aj kino, takze každý týždeň tam premietajú nejaký film samozrejme staršie verzie a večer boli zábavy

qetka
23. apr 2021

Svokor chodi 1-2x do roka. zna kozu mu to velmi pomaha. Ma psoriazu. Ked ide iba raz za rok, tak uz ho to svrbi, a tazko sa mu robi a funguje, takze ak sa da, ide 2x. Cez vikend vacsinou chodil k nam, kedze sme celkom blizko - to sa nijako neriesi. Boli sme tam aj my. za nim - na zabave 😂😂😂 Taka klasicka zabava v kulturaku, kde hra kapela dedinska a tancuje sa na rozne boneyM a pod. A teda vo volnom case mavaju volejbal a co ja viem co este, chodi tam rad 🙂