Kúpeľná liečb

14. jan 2022

Ahojte som po gynekologickej operacii, mam narok pol roka od operacie na kupelnu liecbu, o tyzden idem ku gyn po vyplnenu ziadost. Kolko dni od podania mi schvalia? Narok mam len do 20.02.2022 stiham to? Ak my to schvalia preplatia mi to cele z poistovne? Kam sa zvycajne chodi? Vyberam si miesto ja? Ak je covid nie som zaockovana ani prekonana aky je postup v tomto pripade? Smiem si zobrat aj manzela? Samozrejme zaplati si to sam. Mate osobne skusenosti? Dakujem

loginexistuje
14. jan 2022

zavisi od operacie po laparoskopii nezvyknu schvalovat poistovna po doruceni navrhu ma 30 dni na rozhodnutie

autor
14. jan 2022

@loginexistuje nie je to laparoskopicky ale riadny rez v brusnej dutine, to mam overene dr ze schvalia len ostastne otazky ma zaujimaju

babajaga
14. jan 2022

mozes si vybrat sama kupele,kde chces ist,na zenske veci su dobre kupele Lucky,da sa ist aj s partnerom,ale on si vsetko hradi sam,poistovna ti preplati ubytovanie,stravu aj procedury,budes platit kupelny poplatok a dan mestu,platila som za mesiac co som bolav kupeloch cca 70 eur.Neviem ake su teraz opatrenia,pozri si na nete kupele kde chces ist ake maju nariadenia.

autor
14. jan 2022

@babajaga dakujem ty si bola mesiac v kupeloch? Mne kolko schvali poistovna? Bojim sa ze kvoli opatreniam to nestihnem vadi ze neviem plavaat? 😂

loginexistuje
14. jan 2022

tu mas opatrenia staci google kupele lucky su top na zenske veci pobyt zavisi od poistovne vszp ma 21 dni
https://www.kupele-lucky.sk/?gclid=CjwKCAiA24SP...

babajaga
14. jan 2022

schvaluju na 21 a 28 dni,podla operacie,ja som bola 28 ,ale mne operovali chrbticu,ze si neplavec nevadi,je tam sedaci bazen a plavaci,ale zvacsa sa v nom cvici,neboj sa,voda je nad prsia a to som nizka

autor
14. jan 2022

@babajaga ak mi to schvalia trebars 5.Februara a platnost mam len do 20.02.? Potom zvysne dni si doplacam sama? Musim absolvovat 3tyzdne alebo aj tyzden staci? Na izbe si bola sama? Dakujem

babajaga
14. jan 2022

nie,neboj sa,preplatia ti celu starostlivost,to len ziadost sa musi podat do pol roka po operacii.Absolvujes tolko,kolko ti schvalia,svojvolne nesmies prerusit liecbu.Na izbe sme boli dve,boli sme skoro rovesnicky,takze sme si rozumeli.

autor
14. jan 2022

@babajaga dakujem si zlata

babajaga
14. jan 2022

neni zac

matkahelka
14. jan 2022

ziadost musis mat podanu do 6mes.od operacie, na pobyt mozes nastupit aj neskor. kupele si vyberas sama. moja kolegyna bola v Bardejov.kupeloch. ak nie si ockovana, tak sa musis pravidelne testovat. a neviem ci v sucasnej dobe skrz covid situaciu mozu byt v kupelocj aj sampplatci, v druhej vlne sa to nedalo, prijimali len ludi cez poistovnu. to si prezisti.

autor
14. jan 2022

@matkahelka dakujem

kacena4
14. jan 2022

ja som bola prednedavnom na lieceni kvoli operacii chrbtice a povedali mi (kedze korona a zavrele liecebne domy boli) ze musim absolvovat liecenie do roka (ukoncit) od operacie, inak mi zvysok nepreplatia neviem ako je to s gynekolog. operaciou a 1/2 rokom ale teda do daneho terminu musis mat absolvovane liecenie, toto som riesila osobne s poistovnou

sabinami
8. mar 2022

Zdravím, bola vaša doktorka ochotná hneď vypisat žiadosť o kúpeľnu liečbu bez problémov ? Pretože ja sa už takmer 3 tyzdne natahujem s doktorkou aby mi ju vypísala a stále keď tam pridem tak že ešte ju nemá, ešte nevie ako sa podáva eziadanka a podobne…chcela by som ísť do kúpeľov čím skôr pretože ma potom čaká cyklus IVF

ankov
24. okt 2023

@babajaga pisala si niekde do navrhu ze chces ist do Lucok alebo ti to dali sami automaticky?

babajaga
24. okt 2023

@ankov ahoj,napis si to do navrhu na kupelnu liecbu.

ankov
25. okt 2023

@babajaga dakujem za info. Pisala som aj do poistovne a napisali, ze oni posielaju zoznam zariadeni a ty si vyberies kam chces ist. Vraj je to uz tento rok tak. Tak uvidim

babajaga
28. okt 2023

@ankov moze byt,ono sa to stale meni