Kúpele Smierdžonka

24. mar 2021

Ahojte žienky mám otázku ohľadom kupelov v červenom kláštore či ste posielali niekto žiadosť a za ako dlho teraz v tejto dobe príde schválenie ?
A či ste si volali o dohodnutie termínu ešte pred potvrdením žiadosti ? (Áno určite mi ju potvrdia )

pelopeia
25. mar 2021

schvalenie kupelneho navrhu zalezi od poistovne, nie od kupelov. Ja som si podavala navrh zaciatkom mesiaca (vseobecna zdravotna), do tyzdna som mala odpoved (mala som na vyber cerveny klastor alebo smrdaky), kamarati si podavali par dni po mne (dovera) a tiez to mali do tyzdna schvalene. Volat si o termin este pred schvanenim poistovnou je zbytocne, nakolko kupele o vas nevedia a nebudu sa vediet vyjadrit. Poistovna posiela schvaleny navrh do kupelov a vam v rovnakom termine. takze hned ako dostanete papiere mozete vybavovat termin

diana999
25. mar 2021

Nie je to náhodou smerdzonka?

autor
25. mar 2021

@pelopeia ďakujem pekne za odpoved, áno to viem že to záleží na poisťovni, a termín do kupelov ste si vedeli zarezervovať v blízkej budúcnosti či až ku koncu roka ? Lebo kozna má upozornila to trva teraz podstatne dlhšie ako inokedy kvôli korona situácii

pelopeia
26. mar 2021

my sme si ziadali o termin az na prelome jula a augusta - kvoli praci nam to takto najviac vyhovuje a chodime tak uz niekolko rokov. Co viem, tak s terminmi je to teraz komplikovane o to viac, ze kupele nemozu mat 100% obsadenost, takze nemaju kapacity. hovorim ale o smrdakoch, ako je to v cervenom klastore neviem, tam ma nikdy nejak nelakalo