Kúpele Horný Smokovec

beata110
6. nov 2022

Ahoj maminky mate nejake info ohladom kupelov horny smokovec? 🙏🙏🙏Naozaj je to tam take hrozne? Za par dni mame nastupit a co som pocula ake to tam je a co sa tam deje, tak ani sa mi tam nechce chodit...

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata110
autor
6. nov 2022

@bilberryday tak v prvom rade vraj zdvihli ceny co akoze je normalne vsetko ide hore, ale ze davaju menej stravy, nevaria tak dobre a nejaka pani tam vraj doslova krici po maminkach ked pridu o 5 min neskor do jedalne. Udajne je zakazana navsteva rodinneho prislusnika aby si priplatil a bol tam a vraj to aj chodia kontrolovat rano o 7mej udrzbar uz vyklopkava po izbach a cekuje ci tam nieje navsteva🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ a taktiez aj nova pani v prijimacej kamcelarii chodi kontrolovat. Ze tam maju bordel, kazdy druhy den nieco riesia raz nieco zakazu potom povalia niekt ma veci dovolene niekto nie napr saunu navstevu. Robia rozdiely ako im vyhovuje. Je toto vsetko pravda?

beata110
autor
6. nov 2022

@bilberryday a este slabo kuria vraj tam je strasna zima na izbach v kupelniach v triedach...

majulikc
30. nov 2022

@beata110 ahoj, no ako je v kúpeľoch?my máme nastúpiť v januari, tak ak by si mohla dať nejaké info, dik

sofoori
30. jan 2023

@beata110 zdravím, vedeli by ste porosím poskytnúť aktuálne informácie? Zvažujeme pobyt a zaujímalo by ma, či je pravda, čo je tu napísané. Ďakujem

beata110
autor
30. jan 2023

@sofoori ano bohu zial niektore veci su pravdive. Jedna servirka je taka neprijemna (ako ku komu a podla nalady) s tym kurenim je to v pohode nebola zima. V smreku a v sosne sa robi co chce su tam rodicia aj na cierno nikomu to nevadi nikto to neriesi a v luci to riesia. Vsetky maminky sa stazovali mali 3 aj 4 lozkovu izbu a nadovolili manzelovi tam byt s rodinou. Potom mali maminky co robit aby vysvetlili svojim detom preco niekto tam moze mat ocka a niekto nie. 😔😔😏 A udajne to urobili kvoli jednej maminke co sa stazovala u riaditelky, ze jeden otecko presiel vecer do sprchy v trenkach🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ je to tam na hlavu... ked som tam bola tak maminky zo sosny a zo smreku chodili do herne v luci a pili tam zurovali deticky behali kade tade po izbach bordel robili v sprchach buchotali aj do 10tej 11tej.

beata110
autor
30. jan 2023

@majulikc prepac nevsimla som si ze si pisala. Ako bolo v kupeloch

sofoori
31. jan 2023

@beata110 Ďakujem krásne za odpoveď. Ja som v tomto dosť asertívna, takže myslím, že nepríjemný personál v pohode dám 🙂 Ak môžem ešte mám pár otázok:
1. pomohol Vášmu dieťaťu pobyt z terapeutického hľadiska?
2. koľko ste prosím doplácali za seba?
3. mali ste počas pobytu OČR a PN?
4. aké máte skúsenosti s terapiou, procedúrami a lekármi?
5. ktorú ubytovaciu jednotku odporúčate?
Vopred vďaka za Váš čas.

sofoori
31. jan 2023

@majulikc prosim podelili by ste sa o aktualnu skusenost?

majulikc
1. feb 2023

@sofoori ahoj, ešte sme aktuálne tu,odchádzame v piatok. Sme ubytovaný v smreku, úplná pohoda je tu, ohľadom kúrenia na mna je tu až moc teplo, v izbe behám v krátkych tričkách,..strava oproti minulému roku dosť bieda, dosť malé porcie (moje deti sú stále hladné 🙉)...Cenník, treba si pozrieť na stránke, od 1.februara sa menia ceny

sofoori
3. feb 2023

@majulikc vdaka za reakciu. Mna skor zaujima ta osahova strqnka - ci au procedury kvalitne, ako ste s nimi spokojna a ci mate pocit, ze z terapeutickeho hladiska realne toto liecebie aj pomaha. Ak Vam nevadi zdielat, tak aj s akou diagnozou ste isli. Dakujem

majuska88
3. feb 2023

@beata110 Ahoj prosím ťa mi sme chodili vždy do sosny a teraz nám ponúkli izby v lúči a veľmi si neviem predstaviť ako to tam je ked je kupelka na chodbe..nevieš?

beata110
autor
7. feb 2023

@majuska88 je tam 8 izieb a 3 kupelne v pohode ciste. Obcas vecer sa cakalo na kupelku ale max 15min

majulikc
7. feb 2023

@sofoori procedúry sú inhalácia, biolampa, diametria, sauna, telesná výchova ale hlavne ide o to byť čo najviac vonku..my sme boli len druhý krát, ale synovi sa zlepšilo dychanie..ma astmu, alergie...

majulikc
7. feb 2023

@beata110 mňe sa nazdala byť zima, v izbách teplo, behala som v krátkom tričku, na chodbe trošku chladnejšie

majulikc
7. feb 2023

@beata110 co sa týka stravy tak dosť malé porcie oproti minulému roku, ale dalo sa zjesť..nám sa nikdy nestalo ze by po nás niekto kričal keď sme prišli neskoro

majulikc
7. feb 2023

@beata110 a ešte k tým kontrolam,ani raz nebola žiadna a ani som nepočula o tom ze by niekto vypraval o niečom takom

beata110
autor
7. feb 2023

@majulikc ta zima sa nepotvrdila ani mne uz som o tom pisala. Aj o sosne a smreku ze tam ich to nezaujima tam sa robi co sa chce pisala som hlavne luc...

stanus81
13. feb 2023

@majuska88 Ahoj. A aj idete do toho Luca? My sme teraz v piatok dostali schvalenie kupelov, tak som tam dnes volala a pani ma odrovnala informaciou, ze Sosna a Smrek najskor v oktobri. Tak tiez sme chvilku vahali, ci teda pojdeme do Luca, alebo zvazime Lucivnu. Ale Tatry to vyhrali. Tak mame predbezne termin 6.4.

majuska88
13. feb 2023

@stanus81 ahoj asi nejdeme, a pôjdeme až v októbri ..ak by sa niečo uvoľnilo do apríla tak rada pôjdem inak sa mi nedá potom

stanus81
13. feb 2023

@majuska88 No mne je oktober uz neskoro, momentalne som na RD s mladsim a od septembra nastupujem do prace. Tak sme sa rozhodli radsej ten Luc teraz v aprili.

eduska
28. feb 2023

Ahojte, mna by zaujimalo, ako je to tam s pranim. Ci sa mamicky vopred dohodnu kto kedy perie, kde sa potom to pradlo susi..

Ak davaju male porcie v jedalni, zasobili ste sa nejakymi potravinami? Bud ci Vam rodina poslala/priviezla/pripadne ste zbehli do obchodu..

Ako casto prezliekaju obliecky?
Uteraky si treba priniest vlastne?

Ak by som synovi chcela zobrat odrazadlo, da sa stale prenajat nejaka uschova?
Mame byt v Sosne. Bol mi ponuknuty aj skorsi termin, ale v Luci. Kedze som pre nas chcela aky taky komfort, nevzala som to. Pani na telefone bola velmi mila, takze dufam, ze to nebola len nahoda a aj ten ostatny personal bude v pohode 🙂
Dakujem Vam vopred za info 🙂

majuska88
28. feb 2023

@eduska Pekný deň a kedy idete? lebo ja sa tam snažím dovolať a stále obsadené..mrzí ma to .. pranie by malo byt vyhradené kto kedy, ktorý dom ale pani boli milé a vždy mi zobrali takže s tým problém nebol...porcie boli menšie ale dalo sa to..ak nám bolo málo v smokovci sme šli do potravín alebo pešo odtiaľ je taká malá reštaurácia kde predávajú aj pizzu.. Odrážadlo asi na balkóne alebo na chodbe 🙂

eduska
28. feb 2023

@majuska88 tak to je fajn 🙂 aha, takze tam neperem ja, len prinesiem? Super 🙂
My mame ist nakoniec na prelome august/september, cca pred mesiacom mi volali o termin. Pediatricka sice v soku, ze to je dost neskoro, kedze syn je kazdy chvilu chory, ale uz musime vydrzat.
Oni praveze volali mne. Ja som dostala najprv domov list z poistovne, ze to schvalili a posunuli do smokovca, ja som potom asi 2 tyzdne cakala,.kym sa ozvali.

kleopatra114
15. mar 2023

@stanus81 aj my ideme 6.4 na liečenie 🙂

stanus81
15. mar 2023

@kleopatra114 A kde budete ubytovani?

kleopatra114
15. mar 2023

@stanus81 uf, A , ale neviem už aké číslo . Pýtala som si izbu s kúpeľnou a wc na izbe- ideme ja a dve dcery .

stanus81
15. mar 2023

@kleopatra114 Aha, no my do Luca, kde su kupelne a wc na chodbe. Idem s 5r. dcerou a beriem aj 2,5r. syna. Tak uz pomaly spisujem, co budeme potrebovat. Len teda uvidime, co si naplanujeme hned po prichode, ked je tam tak viac volnych dni bez procedur.

kleopatra114
15. mar 2023

@stanus81 počas veľkej noci nie sú procedúry ? O tom som nevedela , myslela som, že budú fungovať v normálnom režime . Moje budú mat čerstvé 3 a druha necelých 7.

stanus81
15. mar 2023

@kleopatra114 Neviem to na 100%, ale niekde tu v diskusiach bolo spominane, ze cez sviatky nebyva nic take. Ze procedury len v pracovne dni. Tak uvidime.