Ktorý šampón mi pomôže pri vypadávaní vlasov?

timea1985
6. máj 2016

Ahojte,
nemate neaky osvedceny sampon na vypadavanie vlasov? dakujem

lorela
6. máj 2016

@timea1985 Dôležitejšia je výživa zvnútra (kúp si nejaký komplexný výživový doplnok proti vypadávaniu vlasov) a výborné sú tiež vodičky na potieranie vlasovej pokožky, ktorú zároveň krátkou masážou prekrvíš.
Do stravy zaraď viac kvalitných živočíšnych bielkovín (morčacie, hovädzie mäso, tvaroh, biele jogurty, tvrdé syry a pod.), celozrnné výrobky (napr. ovsené vločky), každý deň za hrsť - dve orechov a rôznych semien.
Ďalej si treba uvedomiť, že sezónne vypadávanie vlasov (na jar a na jeseň) a rovnako aj to "popôrodné" cca 3 - 4 mesiace po pôrode je celkom bežný a normálny jav, ktorý sa sám od seba upraví. Kto si nakúpi v tomto období hocičo, aj lentilky, verí potom, ako zázračne mu zabrali proti vypadávaniu vlasov 🙂.

siska53
6. máj 2016

@timea1985 mne stacila kombinacia samponu Vichy proti vypadavaniu vlasov s lecitinom tabletkami.
Ale kolegyna musela uzivat Revalid jej zabralo to. No asi by som aj patrala po pricine.
U mna to bolo vtedy trvalou,hoci nebola silna,aj tak mi toto sposobila.

limetka69
6. máj 2016

Mojej mame zabral az obycajny zinkosel, vyzivovy doplnok za tri eura.

cerez
6. máj 2016

http://www.parfums.sk/la-roche-posay/kerium-sam...
mne kožiar odporúčal tento šampón a bola som s ním maximálne spokojná
pila som aj žihľavový čaj

silvitita
6. máj 2016

prečitaj si o pivnom šampone alebo oplachovanie vlasov pivom mne to pomohlo velmi vlasy my nenormalne padali a teraz my za cely den ledva 4 vlasy vypadnu aj okolie my hovofi že mam krajšie vlasy takže to nie je len moj pocit skušala som hoci čo drahe pripravky,doplnky vyživove ,nehovoriac o drahych šamponoch a nič nepomohlo až som sa dopatrala o sile piva je uplne jedno aka značka pivneho šamponu niekde je aj v drogeriach v lekarni alebo na nete a nie je ani drahý v porovnani s revalidom,alpecin.......

mircalla
6. máj 2016

Mne Donna Hair tabletky zabrali perfektne

mamazem
8. máj 2016

Ani jeden. Riešte to vnútorne. Tinktúra jarabina vtáčia alebo keď budú plody, 1 gulička jarabiny 3 x denne.

bocianka123
8. máj 2016

a hlavne - zistiť príčinu padania vlasov - si po pôrode? kojenie? choroba? lieky? genetika? ku každej príčine treba pristupovať individuálne...