Ktorý gynekológ ma vyšetrí jednorázovo?

lentaschusterova
21. aug 2015

Ahojte...mám na Vás milé žienky otázočku som tú nová tak neviem kde mám začať novú diskusiu....Tak a už rovno na pointu ....Prosím Vás viete o nejakom gynekológovi ktorý by ma vzal na jednorázové vyšetrenie...pretože ja mám kartu v Malackách a nechcem sadať preradiť nakoľko ja som v RS okolí iba do septembra max. októbra kým sa mamine neskončí brigáda (dávam pozor na mladšiu sestru nakoľko nemá prikom byť). Lebo ja som bola u pána Bornaya ale jeho "milá" pani sestrička má odbila tým že bez karty ma nevezme ani jeden ale ja som na to volala svojmu do Malaciek a ten mi povedal že ma vezmú v takom prípade na jednorázové vyšetrenie ale že si zaplatím (to mi neprekáža) ....Ja by som šla kľudne aj do Malaciek ale nakoľko zatiaľ priateľ všetko prerába sa tam nedá ani s malou dcérkou a aj sestrou (ktorú by som musela so sebou vziať) prespať...proste asi chápete v prašnom prostredí deti nenechám ...Ďakujem za každú radu... 🙂

miculienka
21. aug 2015

A co gyn pohotovost ? Tam musia vysetrit kazdeho, alebo zajdi este k dr bachnakovej, tam mozno

lentaschusterova
autor
21. aug 2015

gyn.pohotovosť ?to je kde v RS?...🙂 nepoznám to už tu takto...🙂

monicm
21. aug 2015

@lentaschusterova Neviem, kde je v RS, ale skús si zavolať do nemocnice na gynekologické oddelenie.

lentaschusterova
autor
21. aug 2015

Ďakujem...🙂

miculienka
21. aug 2015

Predpokladam ze v pavilone kde je aj porodnica gynekologia by mali mat aj pohotovostneho lekara niekde dole na prizemi, tam by som skusila hladat pomoc

lentaschusterova
autor
27. aug 2015

@miculienka skúsim tam teda zajtra zájsť ...pretože fakt som každého gyn. obvolala ale nikto ma nechce jednorázovo vyšetriť vraj musím byť pacientka ... 😖

miculienka
27. aug 2015

@lentaschusterova treba teda skusit pohotovost ak by nebola na gynde, tak ist na normalnu aj so zenskym problemom, aj sestra tak bola ked mala silne krvacanie a bol vikend akurat