Kto prekonal Covid-19 bez príznakov?

iwka1768
22. jan 2021

Dobrý deň je tu niekto kto prekonal covid 19 bez príznakov? Poraďte mi ci vás to náhodou nechytilo po karanténe.. Ďakujem

mogaa
23. jan 2021

@iwka1768 segra a ešte v auguste.....ona sa dala otestovať ako samoplatca lebo v práci bolo veľa pozitívnych, samozrejme bola pozitívna aj ona....vôbec žiadny príznak....ono je to od mutácie akú schytáš a aj od množstva vírusu ktorý schytáš.....sú mutácie ktoré majú horší priebeh a aj tie kde väčšina ľudí prejde s ľahším priebehom prípadne ako bezpríznakoví....čím menej vírusu schytáš tým ľahší priebeh.....teraz je problém tá britská mutácia tam stačí aj oveľa menej vírusu aby sa človek nakazil a prebeh pri Covid je vždy lotéria...môžeš byť 2 bezpríznakový alebo s ľahkým priebehom a bum tretí raz ťažký priebeh a skončíš v nemocnici

iwka1768
autor
23. jan 2021

@mogaa tak ja sa bojím len o dcérku 4rocnu ktorá je vkuse somnou doma..

mogaa
23. jan 2021

@iwka1768 deti majú vo väčšie prípadov len mierny priebeh alebo sú bezpríznakové....samozrejme aj tam sa nájdu výnimky ale u detí je veľký predpoklad, že to zvládnu...ono naozaj riziko stúpa hlavne s vekom, preto aj to očkovanie tak nastavili 85+, 75+, 65+ a potom pacientov s diagnozami a až potom ďaľší.....

mattkapd
23. jan 2021

Sestra prekonala 7rocna dcéra to nechytila.. Je rozvedená a býva u rodičov.. Ani oni to nechytili.. A ani jej nový priateľ nič nechytil..

iwka1768
autor
23. jan 2021

@mattkapd a mali príznaky? Ja nemám vôbec nič

mattkapd
23. jan 2021

@iwka1768 nemali žiadne takisto som bola snimi v kontakte aj so synom aj v ten deň keď jej na to prišli.. Nikto nemal nič.. Ani ona vlastne

iwka1768
autor
23. jan 2021

@mattkapd tak ja už neviem ako je to možné všetko

mattkapd
23. jan 2021

@iwka1768 záleží asi od imunity.. Verím že ten vírus existuje no na každého pôsobí inak.. Žiaľ bude to tu ešte dlho

cukroska
26. feb 2021

@iwka1768 aj u nás bezpríznakovy... Antigenovy test vyšiel negatívny a pcr už pozitívny. Príznaky žiadne.

mattkapd
26. feb 2021

@cukroska u nás v rodine teraz už príznakovy