Kto prekonal Covid-19 a má teraz Omikron?

28. jan 2022

Ahojte, prosim, poznate pripady ze prekonal covid napr v nov a teraz chytil znova omikron?

macekovam
28. jan 2022

No tak ak máš tak máš.. Aspoň si už,, za očkovaná, povedal jeden človek.. Ze omicron zaockuje všetkých.

diewcatqoo
28. jan 2022

Ano, poznam viac pripadov z okolia. Dokonca poznam aj pripad, kde v decembri mal clovek deltu a v januari omikron 🙂
V cesku zverejnu okrem denneho prirastku nakazenych aj denny prirastok reinfekcii a za dnesok pribudlo takmer 17 tisic reinfekcii.

ela2710
28. jan 2022

my sme dvakrat ockovani, v decembri sme mali komplet vsetci doma covid, teraz má zatial moj 5-rocny syn, ale aj ostatní su chorí, cakame na vysledky pcr. Obidvakrat ho mal ako prvy potvrdený prave tento moj predskolak...dvakrat nam ho doniesol zo skolky

rk123
28. jan 2022

moja kolegyna mala covid (zrejme delta), a o 3tyzdne opat covid (omicron) 🤷🏽‍♀️ takze da sa nakazit aj v priebehu par tyzdnov 2x

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina0078
28. jan 2022

Áno, poznám aj takú čo mala v novembri covid aj v decembri znova

naloxon
28. jan 2022

A ako vieš že to je omikron?

junovedievca
28. jan 2022

Vcera ci kedy hovorili ,ze omikronu je to jedno ci bol pred nim delta abo kto,cestu si najde

loginexistuje
28. jan 2022

v cechach bolo ze az 3/4 pripadov su reinfekcie uz taz prekonanych

deniskaapetko9
28. jan 2022

@rk123 fúú, to je sila, ja ešte ani raz kovid, už nechaoem celkom, ocko ana niesom vôbec, muž deti mali kovid, na pcr som bola veľakrát, všetky celoplosne testovania absolvovaní, pravidelne testovanie v práci a furt nič, protilátky.ziafne, vraj som nebola v kontakte s kovidom( mesiac doma zavretá s pozitívnymi 😁) asinto bude fakt o imunite.....Q to sa stretávam s pozit....
Ale toto ma teda prekvapilo korona tak po sebe v krátkom čase

vanda83
28. jan 2022

Som 2xockovana, v decembri prekonana a teraz zasa 😔

zarrinka
28. jan 2022

@vanda83 kedy si prosím mala druhú dávku? Skóre uzdravenie prajem 😉

simca06022011
28. jan 2022

nic v zlom, ale ked clovke dostane chripku, neznamena to ze znovu ju nedostane, rovnako je to tak aj s kovidom, akymkolvek "variantom".

dankabetka
28. jan 2022

Ahoj, moja mamina mala v novembri covid a teraz aktualne ma zas. ☹️

vanda83
28. jan 2022

@zarrinka v septembri

a_alexandra_a
28. jan 2022

@diewcatqoo mňa by zaujímalo ako ten človek prišiel na to, že v decembri to bola delta a v januári omikron...

iwesska
28. jan 2022

Kedze je to iny typ virusu,je to mozne. Ale tak hlavne,ze prekonani si mozu slobodne chodit po obchodoch,restikach,do prace...Good job!👏

chichi29
28. jan 2022

Ano je moja dcera mala v decembri pred Vianocami aj so mnou a teraz to ma znovu spolu s ostatnymi clenmi domacnosti. Ale ake varianty sme mali ci mame to nemame odkial vediet snad len podla priznakov.

zarrinka
28. jan 2022

@vanda83 a cítiš sa ok?

kofa77
28. jan 2022

su ludia, ´ktori ho nedostanu, viem, ze niekde takych aj hladali do nejakeho vyskumu. nie je to uplne o imunite, skor geny.
@deniskaapetko9

maciatkolulu
28. jan 2022

Úplne bežné...

maciatkolulu
28. jan 2022

@kofa77 no, to som ja... Ani za ten svet, raz som prekonala a teraz nič... Keď by sa zišiel, asi pôjdem robiť opatrovatelku

deniskaapetko9
28. jan 2022

@kofa77 ani.jeden variant? Na mne sa už všetci smejú,že.ro nieje možné, pracujem _brigadujem v drogerii chodia tam všetci, proste neustále kontakt s ľuďmi......kamoška ma teraz sme boli spolu.......pravda je ze.nepoznam nikoho v okolí ako ja
Ja som.asi celkovo divná, po pôrode sa smiali že mám ísť darovať krv všetkých lebo taky vybornyný krvný obraz nevideli už dlho😁
V zube v kosti mam vraj nejaký brutálny zapal ale vraj ho môj imunitný systém drti😁a neprepukol neboli, naiodne zistený na röntgen
Myslela som ze vďaka imunite 🙂 tak ale asi geny

jana_eyre_2
28. jan 2022

Čítala som o tom, že už veľmi veľa ľudí má omicron aj napriek tomu že len minulý mesiac mali covid.. ale vraj prekonaní a očkovaní majú veľmi mierny priebeh, tak snáď je to ozaj tak..

Ja som prekonaná z decembra, mám už aj tretiu dávku, tak som zvedava.. v okolí veľmi veľa ľudí pozitívnych, avšak všetci mierny priebeh (ale zase nepoznám moc neočkovaných, vlastne osobné len dve ženy z toho jedna už prekonala nedavno)

naloxon
28. jan 2022

@a_alexandra_a To zaujíma aj mňa.

zuzliq
28. jan 2022

@deniskaapetko9 takýchto ľudí hľadajú a snažia sa skúmať ich genetiku a nájsť dôvod, pre ktorí sú imúnni. Teda ak máš záujem, prihlás sa.

junovedievca
28. jan 2022

@jana_eyre_2 musim uznat ze fakt,chripka pre mna bola horsia

zafir01
28. jan 2022

No mam vo svojom okolí viac ludi, ktorí majú 3 dávky a 2 krát prekonali covid.
A tiež aj dosť ľudí, čo nemajú ani jednu dávku a covid neprekonali.
Ja som rodila ako pozitívna bez príznakov. Otec, očkovaný, rizikový pacient pred neurologickou operáciou, tiež pozitívny a len 2 dní teplota.
Manžel zdravý 40 ročný športujúci chlap, 2 krát očkovaný, mal horúčky, zimnice, hrdlo, sople.. ( nakazili sme sa naraz s otcom aj mužom)

Takže fakt je to veľmi individualne

lienka.7
28. jan 2022

Ano. Aj 2x kovid ze uz mali a teraz chytili omikron. Vsak ako povedali hore chytíme ho aj tak všetci raz

vojkri
28. jan 2022

@iwesska áno ale ak správne chápem ako mi to bolo vysvetlené tak keď dostanem omikron teraz a som krátko po prekonaní, tak je šanca že to zbehne soplíkom (rovnako ako očkovaný - jasné že to neplatí vždy, ale štatisticky skoro vždy). A preto ma pustia do sveta, lebo nezaplním nemocnicu. Ale keď do sveta pustím ľudí bez akejkoľvek imunity, tak už môžu mať horší priebeh a zaplnia mi nemocnice. Takže v tom obchode sa v zásade majú stretnúť ľudia ktorí by mali mať dostatočnú imunitu na to, že keď ich tam chytí omikron, tak posoplia a nič sa nestane. To je ako tomu rozumiem ja.