Kto chodí do Procare?

21. máj 2023

Ahojte je tu niekto kto chodí do Procare ? Koľko sa platí za vyšetrenia a koľko sa platí na rok ??

alenamihal
21. máj 2023

Ja chodim do Procare a nic neplatim..len som sa musela tam zaregistrovat..

autor
21. máj 2023

@alenamihal a kde chodíš ? a keď si sa zaregistrovala tak vtedy si platila poplatok?

kivivi
21. máj 2023

Rocny poplatok je do 100€. Vtedy ta vsade objednaju na presny cas a aj ta v tom case vacsinou realne osetria. Da sa ale myslim aj bez toho poplatku, v tom pripade ale vsade stravis cele dni cakanim, pretoze oni maju naobjednavanych ludi jedneho po druhom. Nechodim tam ja, ale riesili sme to tento tyzden v rodine a takto mi to bolo povedane.

daeen
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenamihal
22. máj 2023

AUTOR Procare Presov...mam tam gyndu a cakacka je max 1/2hod a niekedy ani to...tiez som bola so synom na chirurgii a chvilu sme len cakali ...horsie to bolo na rengen ale v pohodicke...a ako som spominala,nic som neplatila ani pri registracii..

daeen
22. máj 2023

Dievcata a aku mate poistovnu, Doveru alebo Vszp? Chcem vedieť ci to ma nejaký suvis... Inak som v Pro Care BA.

daeen
22. máj 2023

350 € s vernostnou zľavou.

miskaska
22. máj 2023

Bratislava, 370 € ročne. Za vyšetrenia neplatím. Isté obdobie nemali alergológa, tak som si našla mimo ProCare. Mám VŠZP, ale tlačia ma do Dôvery, vraj napr. ortoped nie je VŠZP zazmluvneny. To sa mi nepáči.

madla60
22. máj 2023

@miskaska , MUDr. Vozár je- bol ortoped v Železničnej, chodila som k nemu a som vo VŠZP.

miskaska
22. máj 2023

@madla60 to mi oznámili tento mesiac, keď mi núkali Dôveru 😏

river_song
22. máj 2023

My mame cela rodina. Nebudem pisat koľko platime, lebo je to nepodstatná informacia pre teba, kedze sme tam viaceri, + veľkú časť má muž v ramci benefitu z prace. Platíme ročný poplatok a potom už nič, mame tam všetkých lekarov, my aj deti..

kiksina_21
22. máj 2023

Ja chodím do ProCare Prešov a ani pri registrácii odo mňa žiadne poplatky nepýtali ani mi neponúkali nejaké benefity za ročný poplatok a zatiaľ všetci lekari sú zazmluvnený so VšZP. Takže som dosť prekvapená že tu píšete o nejakých ročných poplatkoch

daeen
22. máj 2023

https://kz.procare.sk/ponuka-programov tu je ponuka programov, voľbu grátis tam ani nevidím... ste mali asi šťastie.

mona21
13. feb 2024

My se celá rodina už 4 roky v Procery a neviem si predstaviť, žeby to zrušuli. Je to super klinika.