Krvný tlak

2. júl 2024

Dobry den vsetkym idem za vami z otazockou asi rok do zadu mi robili tlakovy holter boli tam tlaky 170/130 jedol som rok lieky blokatory vela sa mi ich vystredalo poslednu dlhsiu dobu pri uzivany som mal tlaky 140/80 priblizne poziadal som kardiologa o vysadenie teraz mam maximalne 130/70 vacsinou 120/65 v uplnom klude aj 105/60 moze byt ze som mala stresi pred rokom pri tom holtery a preto my ukazalo take tlaky na holtery a lieky mi len drzali cely cas taky tlak a teraz bez nich mam taky paradny ? Pamatam si ze ked som mala ten holter tak ked sa zacal nafukovat tak ma hned chytila panika. Dakujem vsetkym za rady

neson123
2. júl 2024

Presne to iste aj ja, len s tym rozdielom ze ja stale beriem lieky na tlak lebo sa bojim vysadit, ty si vysadil v pohode?a tiez samozrejme som mal stresy z merania, prve meranie vzdy vysoky potom po 2 minutach uz dobry 😀

autor
2. júl 2024

V pohode bolo to vysadenie ziadny problem

autor
2. júl 2024

Ja som mal hlavne problem z extrasystolami aj par krat som ich maval a zistil som ze to je od chrbta a tie blokatory mi ich sposobovali ovela ovela viac tak som to chcela vysadit ci sa aj tlak neupravy. Tyzden som mal abstaky lebo to bolo prudke vysadenie davky takze tak a mam len 21 eokov tak nejdem svoje telo ucit na lieky

taktotedanie
3. júl 2024

to je stale ta ista anonymna osoba co tu denne riesila psychiku a extrasystoly

autor
3. júl 2024

Mame tu daaku pani vešticu isto to bude tak :D pisem tu druhy alebo treti krat v zivote a predtym nic ohladom extrasystol alebo psychiky

luccija
3. júl 2024

Tak tlak máš v poriadku načo premýšľas co bolo ako bolo...keď si uzkostlivy tak ťa vystraší aj nafukovanie holtera.Mas 21 r športuj, venuj sa sebe, samozrejme, že stres zvyšuje tlak...extrasystoly má veľa ľudí a sú neškodné.Davaj si magnézium a šport, vybiť tie stresy, nabudiť endorfíny a nepozorovat sa

luccija
3. júl 2024

A neviem či si chlap raz píšeš v ženskom raz v mužskom rode....🙂

autor
4. júl 2024

Ospravedlnujem sa mne to prepisuje som muz len z priatelkou mame jeden notebook a ona na nom pracuje ja na nom pracujem a potom ten autocorrect robi svoje. Js sa nestazujem na ten tlak som spokojny velmi ze nemusim lieky jest len ci to moze taakato zmena nastat dakujem vam za vase komentare

luccija
4. júl 2024

Pravdaže môže veď, keď si v strese telo reaguje.Si "natlakovany" nervózny, tak aj tlak je vysoký.
Más ho dobrý, ale sleduj si ho

autor
5. júl 2024

Uz mam tak 1,5 mesiaca od vysadenia a stale je dobry popravde dakedy sa stane ze ten horny systolicky je 140-145 ale to len obcas mam take dni