Krvné zrazeniny po škriabaní rúk

alexandrasi
9. júl 2020

ahojte kočky, vcera ma zacali svrbiet ruky asi komare abo čo🤷‍♀️... No problem nastal ,ked som si ich poskriabala. V momente som na nich mala toto . Prikladam foto .. Poradte z coho to moze byt a ci ist na pohotovosť

karhu
9. júl 2020

lekar

nika82
9. júl 2020

to je zo skriabania

lienocka2808
9. júl 2020

@alexandrasi ono to vyzera ako petechie, podkozne krvne zrazeniny. Odporucam si dat spravit diferencialny krvny obraz, lebo po skriabani by to takto nemalo vyzerat ak je zrazanlivost v poriadku.

nika82
9. júl 2020

@lienocka2808 ja som mala take na tvari z vracania dr to uzavrela ze to bolo ztoho a dalje neriesila

lienocka2808
9. júl 2020

@nika82 no ja na jej mieste by som si dala spravit krvny obraz. Moze to byt ok, ale aj nemusi. Pre istotu...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
9. júl 2020

urcite to treba preverit u lekara. niekomu sa taketo neico moze tvorit vo zvysenej miere,ale moze to byt aj prejav ochrenia. a ak mam pravdu povedat, aj mam nanic cievy, mam krcove zily uz od detstva, aj ked modriny moc nemavam. no toto som nikdy neala, hoci som mala tiez rozne svrbive vysypy. vacsinou sa to robi pri skriabani koze v oblasti, kde je aj viac tuku, elbo tam zaryjes prsty hlbsie.