Krvná zrazenina po pôrode

barbara088
28. dec 2013

ahojte maminy som 10dni po porode,doposial som sa normalne cistila,pri sprchovani sa mi odplavovali malicke lochie cize cistky...pri kazdom curani idem iba do sprchy nie na wc aby som bola cista som dost nachylna na zapaly.vcera sme behali po nákupoch bola som stale na nohách,mala som taky divny pocit ako by som mala zavedeny tampon,tak som isla do sprchy ako inokedy.znicoho nic zo mna vypadli akokeby krvne zraneniny 2 o velkosti cca 1,5cm,chcela som sa doumyvat a zistila som ze mi nieco trci z pochvy.nebolelo ma to tak som sa zlakla co to je trosku som skusila potlacit a vypadla zase zrazena krv skoro cierna ale ta velkost ma zarazila cca aj 5-6cm taka gula mala,suseda vravi ze je to normalne.mate skusenost?som sice treto rodicka,ale nikdy sa mi toto nestalo.nic ma neboli ani nemam teplotu,len ma trosku stipe ked idem cikat to riesit urologickym cajom.prosim poradte

luba28
28. dec 2013

@barbara088 je to normalne,pokial to bude po sestonedeli tak je to problem,ale inak to neni nic vazne,....niekedy idu male kusky,niekedy velke,....

barbara088
autor
28. dec 2013

strane som sa zlakla.no dufam,ze to bude ok

cerez
28. dec 2013

@barbara088 Je to normálne. Zo mňa tiež vypadla gundža krvnej zrazeniny a neskutočne sa mi uľavilo od bolesti.

barbara088
autor
28. dec 2013

no mna to tiez uz tak neboli,ale ta jazva ma zacina svrbit...je to take neprijemne

luba28
28. dec 2013

@barbara088 jazva svrbi,lebo sa hojiii,....

rora
28. dec 2013

@barbara088 zo mna isli pocas sestonedelia tiez take kusocky a neskor tmavokrvavy kusisko velkosti dlane, normalne som z toho bola v neskutocnom šoku.. nikto ma totiz neupozornil na to ze to moze byt az take velke.... brrrrrr 😔

katarinalukasgabri
15. aug 2018

DOBRY DEN CHCELA SOM SA OPITAT SOM PO PORODE 6 MESIACOV A MALA SOM KRVNU ZRAZENINU DALY MI V NEMOCNICI LIEKY PO KTORICH SOM MALA KRVACAT A AJ KRVACALA 7 DNI A NEBOLA SOM NA KONTROLE MOZU BYT NEJAKE NASLETKY DAKUJEM

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinalukasgabri
Autor odpoveď zmazal
Zobraz