Krvavý výtok namiesto menštruácie

bejbytinks
29. júl 2016

Ahojte,chcem sa spýtať či niekto z vás nemal podobný problém...mávala som nepravidelnú menštruáciu,niekedy len raz za polroka ale posledný rok sa mi upravila a chodila v podstate každý mesiac... tak nejak každých 33-40 dní...minulú nedeľu som začala špiniť ako vždy tak som myslela že už prišla ale zostalo to len pri špinení až do dnes...najskôr to bol hnedočervený výtok a ostatné dni slabo červený skorej doružova...na vložke nemám ani kvapku krvi,všímam si to len na papieri alebo keď sa pozriem zrkadlom a len párkrát do dňa. Je to akoby obyčajný hlien s prímesou krvi. Počula som že ženy toto občas mávajú ale ja som to nemala nikdy a trvá to už 6 dní...čo si o tom myslíte? 😒

moni244
29. júl 2016

@bejbytinks čo si myslím radšej nenapíšem 😉 zaujala ma jedna vec, ako sa pozeráš zrkadlom?

bejbytinks
autor
29. júl 2016

Kľudne napíš,každý názor mi pomôže 🙂 ....stačí keď si položíš na zem to také menšie zrkadlo ktoré sa dá postaviť do akéhokoľvek uhla a pozrieš sa :D

moni244
29. júl 2016

@bejbytinks preboha a to naco robis? S tim zrkadlom? To az tak sa potrebujes kontrolovat a sledovat? Ked sa ti nieco nezda, zbehni k doktorovi

mawka
29. júl 2016
mawka
29. júl 2016

ako nechapem ani ja to zrkadlo. uzivas antikoncepciu? moze to byt z toho. moze to byt zo stresu, z barscoho alebo aj bez priciny.

moni244
29. júl 2016

@mawka vitaj 😀

mawka
29. júl 2016

@moni244 hello 😀

zuzka0605
29. júl 2016

podla mna menzes este len dostanes.toto mas spinenie pred menzes

charlie1980
29. júl 2016

@moni244 Moze to byt kludne zubarske zrkadielko. Poznas to, nie ?

@bejbytinks Hormonalna nerovnovaha.

puklica13
29. júl 2016

Zeny ja neverim..to uz fakt si tu niekto prdel robi😀 zomrem

klaudscha11
29. júl 2016

@puklica13 ja pevne dufam ze si robi srandu!!!

cerez
29. júl 2016

Máš nepravidelnú ms. 33 - 40 dní je dlhý cyklus. V tvojom prípade by som to riešila so ženským lekárom. Môže to byť hormonálna nerovnováha, cysta, štítna žľaza a pod. Tu ti ani jedna nedáme 100 % odpoveď.

larryna00
12. apr 2022

Ahojte, tiež sa chcem opýtať pred menštruáciou som mala 2 necelé dní krvavý výtok, potom som už menštruáciu vôbec nedostala, nemám bolesti ani som nemala, nič co by naznačovalo menštruáciu chcela by som sa opýtať, či sa to stáva aj vám?

slnko54321
14. dec 2023

@larryna00 ja som toto tiež mala co opisujes v mojom prípade sa potvrdilo tehotenstvo