Krvavý výtok a neskôr krvácanie po cytologickom vyšetrení

feriva
7. nov 2012

Milé mamičky poraďte mi. Pred týždňom som bola na gynekologickej preventívnej kontrole, kde mi bral aj ster z krčka maternice. na krčku mám už 6 rokov ranku, ktorá je sledovaná. Robil mi to dosť silne. Na druhý deň, som mala krvavejší výtok aj na ďalší deň, potom to prešlo. Teraz po týždni som si opäť včera našla krvavý výtok, nie je to krvácanie, len občasné akokeby výtok s prímesou čerstvej krvy. Mala som to aj dnes, ale už to mizne, a mám už ako keby biely priesvitný výtok. Vydesilo ma to lebo som nikdy nemala takýto problém. Menzes by som mala dostať túto sobotu, tak som si myslela či náhodou menzes neprišiel skôr, ale to špinenie, či mierny výtok s krvou prestalo, tak sa bojím či to nie je to najhoršie. Máte skúsenosti s krvácaním po cytológií aj po týždni? Vďaka

hradnapani
7. nov 2012

@feriva myslim, ze si robis zbytocne starosti. ak ti to robil silne, tak sa to kludne moze stat, navyse mas pred menzesom, sliznice su uz prekrvene, tak to tak kludne moze byt. Ja som po tychto vysetreniach obyvkle tiez este par dni tak krvacala-nekrvacala a lekarka len na to povedala, ze mam viac prekrvenu sliznicu. Ak sa to stalo prvykrat a navyse po vysetreni, tak a nemas coho obavat podla mna.

feriva
autor
8. nov 2012

ďakujem za upokojenie. Vieš ja chápem to dvojdńové krvácanie po vyšetrení, ale vyplašilo ma to po týždni a ešte stále trošičku objavím, tak som sa zľakla, keďže mám tú ranku na maternici. teraz len čakám výsledky z cytológie.

hradnapani
8. nov 2012

@feriva drzim palce, verim, ze to bude ok. Vies, ja ta dobre chapem, mne sa taketo stavalo ci uz po vysetreniach alebo aj len tak, z nicoho nic. Spociatku som z toho bola na nervy a hned som myslela na najhorsie, potom som si na to zvykla. Ale chapem, ze ta ranka ta znervoznuje, mozno ju njako poskodil a ked mas teraz aj pred menzesom ,tak je to taka zhoda nahod.

nefertitka
19. aug 2013

toto mam teraz aj ja:( prvy krat v zivote...doteraz sa mi to nestalo, dnes som bola na preventivke, robil mi cyto a kultivaciu a teraz mierne krvacam

janasal
7. feb 2014

ja som bola tiez na cyto a robili mi aj his. a krvacam uz 4 den.. volala som lekarke a vraj je normalne krvacat 2-3 dni no ja uz krvacam 4 den, je pravda ze mam pred menstruaciou no boli ma aj brucho.. mate aj taketo skusenosti?

cukrik001
1. apr 2015

Zienky aj ja mam ten isty problem...vcera mi robila sestricka cyto a hned potom som zacala mierne krvacat a krvacam stale...ked mi to robila tak ma to tam trosku aj zabolelo a teraz ma to tak slabo picha....nejde o silne krvacanie skor take slabsie....tiez som sa zlakla ...