Krvavé cystičky v ústach

lea_645
1. sep 2021

Ahojte, pýtam sa lebo nikde neviem dohľadať čo to môže byť.... Hocikedy sa mi v ústach urobí najmä na vnútornej strane líc taká bublinka vyplnená krvou, keď to prepichnem tak to vytečie a je to ok lenže mne sa to robí opakovane... Dnes som spozorovala že sa mi to urobilo opäť, ibaže ako končí tvrdé podbnebie a začína mäkké tak tam ale ono to tam bolo akoby na takej tvrdej hrčke ktorá tam však ostala.... Máte s tým skúsenosť niekto?

lea_645
autor
1. sep 2021

@lea_645 hlavne ma napádajú už katastrofické scenáre a bojím sa že to ke nejaký zhubný proces a podobne ,:// ... Keď som to prepichavala ono to ani nebolelo ale toto posledné na tom podnebí bolí dosť no
A mám hrozný zlozvyk jesť jedlo keď je ešte horúce ale neviem či to má s tým niečo spoločné

anjelicek26
1. sep 2021

Normalne treba zajst k lekarovi. Mna napada herpeticka stomatitida - je to ako afta, potom to praskne krvou... ale neviem, ci sa to takto vracia, to by si mala strasne zlu imunitu... zbytocne my budeme spekulovat, treba ist k odbornikovi... dopln vitamin C, D, zelezo vo vyssich davkach kym budes mat termin, na skodu to nebude... a potieraj to salviou.

e1i
1. sep 2021

@lea_645 mavam to ked si v noci kusnem do lica je to neškodné.