Krvavé bodky a vyrážky na ruke bez príčiny. Poraďte

ani_sama_neviem
30. apr 2011

Ahojte chcela by som vediet co znamena ked na nic nemam alergiu ani ziadna latka mi nedrazdi pokozku sa mi obcas urobia take mini vyrazky na ruke (nie na chrbate ruky ale zospodu) a su tma aj male bodky krvi pri tych vyrazkach ja neviem z coho to moze byt lebo na nic alergiu nemam a uz som si aj odsledovala ze co som predtym zjedla alebo robila a vzdy to boli uplne rozlicne potraviny ktore nemohli obsahovat ziadny ten isty alergen ktory by to vyvolaval ja uz fakt neviem co to moze byt, a vyskytuje sa mi to iba obcas v rozlicny cas, v rozlicnom prostredi ,pri konzumacii rozlicnych veci :( Ak viete pls poradte :(

latvia
30. apr 2011

@ani_sama_neviem pomohla by fotka

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkri
7. máj 2011

ahoj podobný problém mam aj ja bola som stým u kožnej a ta zistila že som alergická na múku ked pečiem alebo niečo robím s múkou dlhšie a prach a že stoho to mám predpísala lieky mastičku a potom sa to ustálilo teraz to mávam už len občas navštív aj ti kožnú lekárku nech ti to zistí čoho to máš

ani_sama_neviem
autor
8. máj 2011

@monkri hmm moze byt zeto bude nieco take no ved navstivim ale nemam vobec cas teraz ani :/ ale dakujem za reakciu 🙂