Krvácanie po sexe počas kojenia

monika1712
8. mar 2016

Zdravím maminy... Pred dvoma dňami som mala prvý sex od pôrodu. Rodila som pred 9 týždňami. Po sexe som začala večer jemne krvácať . Lenže ráno to prešlo akoby do menštruácie. Mám kŕče v bruchu a silno krvácam. Dcérku stále kojím, tak neviem , či by som mala mať tak skoro menštruáciu a zároveň si nemyslím,či je náhoda, že hneď po sexe prišlo také krvácanie. Mali ste niektorá podobný problém... Alebo aspoň keby ste mi vedeli poradiť, či je to ok. Ďakujem 🙂

evittam
8. mar 2016

@monika1712 No, najlepšie ti určite "poradí" tvoj gynekológ.....Nemyslím si, že je to náhoda, že si začala krvácať akurát po sexe ale aj to je možné - ak si mala dostať MS - a jedna dôležitá vec - dojčenie nie je zárukou, že nebudeš mať MS a nie je to ani antikoncepcia a nič podobné, ako si niektoré ženy myslia. 😉

monika1712
autor
8. mar 2016

@evittam To mi je jasné, že to nie je zárukou . Len väčšina matiek ktoré plne koja ju nemá aspoň pol roka. Tak som dúfala, že je to aj môj prípad..... A je pravda, ze ani neviem, kedy mám termín na MS keďže som ju od pôrodu ešte nemala... Len si nemyslím, ze je náhoda , ze to prišlo takto.. A keď som bola u gynekológa tak vravel, ze je všetko v poriadku. Len teraz keď krvácam tak tam nechcem ísť.

bosoriak
8. mar 2016

@monika1712 Chod k lekarovi, alebo aspon zavolaj. Krce a silne krvacanie nie su dobry priznak nicoho nikdy.

monika1712
autor
8. mar 2016

@bosoriak . Len ono to je presne bolesť menštruácie. Tak neviem.

monika1712
autor
8. mar 2016

A ešte dodatok... Je to tmavá krv ako pri menštruácii.

natalym
8. mar 2016

@monika1712 Treba ísť k lekárovi. Bodka.

kika2111
8. mar 2016

ja som mala pri vsetkych 3detoch menstruaciu hned po 5tyzdnoch od porodu...a to som kojila aj kojim na plne obratky :D

monika1712
autor
8. mar 2016

@kika2111 tak to ma teraz potešilo 🙂. Ja som sa len bála , ci to nemôže mať niečo spoločné s tým sexom... Ale menštruáciu ešte rozoznám 😀