Krvácanie po konizácii

nikanikk
8. júl 2021

Ahojte baby, potrebovala by som vedieť vaše skúsenosti. Osem týždňov dozadu mi robili konizáciu krčka maternice. Operácia prebehla v poriadku (ak nepočítam, že ma pri nej riadne popálili), na kontrole po mesiaci mi gynekológ povedal, že krčok sa hojí ukážkovo a že do týždňa sa už môžeme s priateľom milovať. Skúsili sme, ale krvácala som, tak sme počkali ďalší týždeň, opäť krvácanie. Takto sme skúšali, jeden deň sa milovať, ďalšie dni čakať. 10 dní som používala čapíky s kyselinou hyaluronovou, na popálenie dosť pomohli. Asi 7 dní dozadu to bolo konečne bez krvácania, celí vytešení sme skonštatovali, že som konečne zdravá, a teraz zase. Cez víkend sme sa milovali a dosť som krvácala. Bolesti inak nemám. Je tu prosím niekto, kto má podobnú skúsenosť? Ako dlho vám trvalo úplné zahojenie? Ďakujem!

dijka123
8. júl 2021

@nikanikk ked mas takyto vykon ako Loop tak sa nesmies milovat ani pouzivat tamtpony 4 az 6 tyzdon pokym sa to uplne nezahoji

scorpionflower1
8. júl 2021

@nikanikk nemas tam nieco zahojene alebo ti tam nezobrali vsetko napadnute tkanivo. Chod znova ku gynekologovi, on ti povie, co s tym.

nikanikk
autor
9. júl 2021

@dijka123 to áno, to som.aj dodržala, lenze ja som uz 8 týždňov po a stále...

nikanikk
autor
9. júl 2021

@scorpionflower1 hej, chystám sa, len som chcela vedieť, či to takto mal aj niekto iný.

dijka123
9. júl 2021

@nikanikk tak jedine gynekolog ale tak mozno sa to hoji este lebo inak sa hoja rany vonku a rany vo vnutry

nikanikk
autor
9. júl 2021

@dijka123 to máš pravdu, dám tomu ešte troška času. Mne sa nechce zase ku gynekológovi, posledný polrok som tam bola varená-pečená 🙈 Ale možno nebudem mať na výber

dijka123
9. júl 2021

@nikanikk no mozno nie neviem niesom gynekologicka takze neviem len co som pocula od svojich kolegov

dominikaf123
29. máj 2024

@dijka123 Ahoj, dnes som bola u ginekológa 25teho júna ma čaká konizacia metódou leep doktor mi vravel po tomto zákroku 6 týždňov trvá kým sa krčok zahojí, žiadny pohlavný styk 6 týždňov žiadne tampóny kúpanie vôbec len sprcha koli tomu aby som nedostala zápal. Je to rana ktorú treba nechať zahojit. Pokiaľ máš chápajúceho partnera tak to určite vydržíte bez nejakých sexuálnych aktivít tvoje zdravie a zotavenie je vždy na prvom mieste. Vieš ako sa hovorí človek človeku vynahradí dané veci hocikedy ale zdravie a život nám nič nevráti späť. Moja rada ak sa máš rada daj si to do poriadku teraz ide hlavne o teba. 😊