Krvácanie mimo cyklu aj pri vaginálnom krúžku

miroslava2590
17. jún 2019

Ahojte. Mam problém 🤔 cca 3roky som krvácala mimo cyklu. Každý druhý mesiac týžden skor než som mala dostať menštruácii + menštruácia. Brala som antikoncepciu a na chvíľu bol pokoj. Neskôr som začala krvácat skôr každý mesiac. Gynekológ tvrdí, že je to spôsobené celiakou ktorú mam. Vraj mi lieky netrávilo. Dal mi vaginálny krúžok, mám ho 4mesiac a zasa krvácam skôr. Teraz je to tak, ze mam hnedastý výtok a menštriácia mi skončila pred 1,5 týždnom. Neviem čo dalej už... nemám už energiu ist k lekarovo, vraj vsetko ok.

sapetka
17. jún 2019
alexandra2468
17. jún 2019

@miroslava2590 ahoj. Myslim, ze takyto nejaky problem som citala u @lubenka43, mozno si nejako poradite. Ak sa mylim, tak sa ospravedlnujem.

V kazdom pripade v poriadku to urcite nie je a navstivila by som urcite este ineho gynekologa. Second opinion vzdy pomoze. Drzim palce!

miroslava2590
autor
17. jún 2019

@sapetka nie...všetko ok 😊 ...ale to krvácanie ma už ubíja...🤔 to sa už nedá...nejake vitamíny existuju?

elisa171
17. jún 2019

@sapetka tu by si asi gynekolog vsimol

sapetka
17. jún 2019

@miroslava2590 netusim🤷‍♀️Spytat sa gyndosa snad ti povie.. ja mam skoro podobny problem ale to je kvoli cyste

kikuss56
17. jún 2019

Ahojte baby mám 17 rokov a mám nepravidelnú menštruiácia. tehotná nemôžem biť pretože priateľa nemám.zvikne mi meškať mesiac 2 dokonca aj 3 neviem čo to môže znamenať prosím o radu . Ďakujem za všetky

kikuss56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miroslava2590
autor
17. jún 2019

@alexandra2468 ďakujem 😊 už ma to nebaví 🤔 .myslela som, že krúžok pomôže...

lubenka43
17. jún 2019

@miroslava2590 mne tiež nevedeli zistiť prečo, krvácala som 7 mesiacov, potom mi odporučil gynekológ hysterektomiu a dnes som šťastná a spokojná žena, pozri si môj blog O hysterektomii

loliki
17. jún 2019

@miroslava2590 Toto by si mala konzultovat s viacerymi gynekologmi. Napr. Doc Bielik v BB.

ivankamirka
17. jún 2019

Vyskúšaj alchemilku, mne pomohla pri inom probléme.