Krvácanie mimo cyklu

zumbadance
9. sep 2012

dobry vecer.uzivam antikoncepciu marvelon,obcas zabudnem jeden,dva ,dni uzit tabletku..neviem ci to moze byt pricinou preco krvacam hoci menstruaciu som uz mala,a o dva tyzne by som je mala mat tak ako obvykle po dobrati hak.prosim,ak viete niektora alebo ak niektora z vas tym presla aka bola liecbaa pricina tohto... 😲

zumbadance
autor
9. sep 2012

vyhladala som si to v gugli no a dost sa bojim,ked ze vraj to mozu byt chlamydie,nador,nachladnutie a ine.. 😖 zajtra idem k doktorovi..ale vecer uz budem pisat testament 😝

ematko29
9. sep 2012

podla mna je dosť možné,že to spôsobilo nepravidelné užívanie antikoncepcie

zumbadance
autor
9. sep 2012

@ematko29 dufam,ze to bude najskor to.dost ma desi zeby som mohla mat zapal,nador a kvasinky,dokonca pohlavne prenosnu chorobu..boze,som taka pesimistka.. 😅

ematko29
9. sep 2012

@zumbadance ja beriem duphaston na úpravu cyklu,atiež som zabudla2či 3tabletky,vysledok menzes sa mi posunul na 21dc.tak odvtedy si už dávam pozor 🙂

miss_stanya
9. sep 2012

@zumbadance to mas vyslovene z nepravidelneho uzivania.... negoogli tolko, lebo najdes len hororove scenare. Skus si skor najst lepsi system v tom ako pravidelne uzivat tabletky a vsetko bude ok 😎

miss_stanya
9. sep 2012

@zumbadance a este nieco: chlamydie, pohlavne choroby, zapaly a nadory su zakerne prave tym ze sa navonok velmi neprejavuju.... Kvasinky sa prejavuju vytokmi a svrbenim.

zumbadance
autor
9. sep 2012

@ematko29
@miss_stanya dakujem baby,zajtra som u doktora ide mi narvy zrat tie tabletky kazdy den..uvazujem ze zmenim tablety za nieco ine..este za neviem co..,ked ma trapia polycysticke vajecniky 😖

zumbadance
autor
9. sep 2012

@miss_stanya dakujem.tak kvasinky to nie su..ale aj to som mala a vyliecila som sa z toho aj bez liekov,je to mozne..ked vsade citam ako tazko sa z toho dostat..pomohlo mi ze som vynechala cukor,a natierala som si to kokosovym olejom..mozno..teda fakt neviem ci som vobec mala kvasinky,ale ale podla priznakov co opisujes som asi mala .. 🙄