Krvácanie aj po injekcií

precudziedeti
4. okt 2013

Ahojte dievčatá. Rada by som sa porozprávala o mojom probléme.
2 mesiace dozadu mi gynekologička dala Lutenyl, lebo som špinila v medziobdobí ms. Brala som ho 16-25 deň. MS mi prišla až na 41 deň taká, že som nestíhala ana wc. na 13 deň po nenormálnom krvácaní som išla k lekárovi. Ten nechápal, že ma vyčistil a ja som stále krvácala ako besná. Pichol mi 3 injekcie na zastavenie. Na ďalší deň som prišla, lebo som krvácal ešte, no menej, tak mi pichol ešte jednu injekciu. Za 3 dni som prestala krvácať. No o týždeň som pri utieraní na wc mala znova ma al krv.veľmi tmavú a takto sa to opakuje. Počas dňa aj mám špinavý papier aj nemám, potom nejaké dni zase úplne nič. Už so z toho na nervy. neviem si ani predstaviť, že by som zase povedala v práci, že idem k lekárovi. Šef si už pomaly myslí, že si vymýšľam.
Čo si o tom myslíte? Mala ste niektorá takýto problém? Ako dopadol? Ďakujem za všetky názory

sisaha
5. okt 2013

@precudziedeti robila ti sono?

precudziedeti
autor
5. okt 2013

@sisaha žiadne

sisaha
5. okt 2013

@precudziedeti to zartujes nie? to čo mas za lekarku? Ja som sialene krvacala ked som mala polyp a dr to zistila hned, ako mi spravila sono..a kedze to neodislo same dalsi cyklus, tak ma poslala na kyretaz.. Takze bud ju zmen, alebo zbehni na pohotovost do nemocky, nech ti ho spravia tam..

precudziedeti
autor
6. okt 2013

diky za radu, už pracujem na zmene lekára