Krv z nosa pri smrkaní

8. dec 2022

Ahojte , som chora a od pondelka mi pri smrkani tecie tolko krvi nie ze dve kvapky ale fakt mnozstvo . Za den je toho niekolkokrat . Smrkam jemne nie je to nasilu…je to tou chorobou ( pravdepodobne angina slebo chripka ) ? Neviem ci ma z toho boli hlava alebo z choroby nuz minimalne 3 vreckovky pri jednom smrkani pouzijem kvoli tej krvi . Dakujem .

saxana000
8. dec 2022

Podrazdena sliznica.. potrhane drobne cievky pripadne poranenie od spreju do nosa.. uzivas C-cko?pri nom zvyknu byt krvacave stavy.. aj suchy vzduch to sposobuje ak si doma zavreta a kuris viac..

autor
8. dec 2022

@saxana000 aha dakujem , a nie neuzivam c-cko a viac-menej je nakurene tak akurat ale viem povedat ze som isla domov busom a ptoom aj peso ale nonstop ta krv hocikde kde sa nachadzam

saxana000
8. dec 2022

A predtym si to nemavala?

autor
8. dec 2022

@saxana000 nie , nikdy v zivote mi krv netiekla len tak ani ked som smrkala

kitycat
8. dec 2022

Aj mne sa to zacalo stavat. Obcas smrknem a ked smrkam po chvili tak uz tam mam taku zrazeninu, skratka krvavy sopel, pardon za vyraz.

Obcas tecie a obcas sibtam hovia a caka, kym smrknem.

zuzinka888
8. dec 2022

Je to podrazdenie. Skus pouzit detsku odsavacku na vysavac- ak mas. Vytiahne to hlieny aj z paty. 🥴

belasy_motylik
8. dec 2022

C vitamín, Ascorutín a ak bude krvi veľa, alebo často smer nosná ambulancia na letovanie. Ja som na krvácanie z nosa takmer vykrvácala.