Krv z nosa a dutiny

modraorchidea
1. okt 2021

Ahojte. Môj problém začal pred mesiacom a pol. Spustila sa mi krv z nosa a tak, že som musela volať rzp. Urobili mi tamponadu. Po dvoch dňoch vyhrali. Z krvi zistili vyššie crp aj leukocity. Predpísali mi ATB dve balenia, že nejaká infekcia. Po douzivani trošku hodnoty klesli tak dali ešte jedny ATB. Po dobrati opäť sa zvýšili hodnoty. Vyšetroval má trikrát krcny primár a v sobotu mám ísť na CT. ATB už nemám a hodnoty leukocity 13,22 a crp 32. Robil mi aj sondou cez nos, ale nič závažné tam nevidel. Stále mám pocit, že v tom nosohltane daco mám a smrkat sa bojím. Ja mám stále nejaký problém s tou hlavou...bolieva ma občas okolo nosa dutiny a nad obočím.... teraz ma začali sa tam bolieť aj oči...keď napr. Pohnem hlavou ako keby sa mi krútili a už dlhšie ma bolia aj uši ale teraz viac. Pobolieva má vrch hlavy, zátylok občas ma bokoch nad ušami. Ja už som zúfalá a veľmi sa bojim. Už som si dala porobiť aj zubné, gynekologické, výter z mandlí a nosa neg.,ASLO nízke. Problém mám aj , že mi dlhodobo zatekaju hlieny. Možno ťa bolesť nesúvisí s tým, možno je to od chrbtice lebo mám problémy aj s krčnou. Prosím máte nejaké podobné skúsenosti?