Krv sa zrazila

natalis1998
28. jún 2024

Ahojte,

dnes mi prišli výsledky z odberu a bola tam uvedená informácia, že krv sa zrazila, takže som dostala len výsledy CRP a ASLO. Stáva sa toto bežne? Nikdy sa mi to ešte nestalo, že by sa odber musel opakovať...

dzulli1980
28. jún 2024

Áno, stáva sa to ... neviem, či je to bežné, ale aj mne museli skrz to opakovať odber.

tramtada31
28. jún 2024

Aj mne tak sestrička povedala, ale na papieri z laboratória som nasla poznamku, že bolo odobraté male množstvo krvi

egonsk
28. jún 2024

@natalis1998 kedysi krv po odbere davali na odvoz okamzite a sli s nou ako o zivot, dnes sa spoliehaju na kadejake pridavky, takze teplota a cas ich uz moc netrapi, no niekedy to ajtak prezenu a z toho pudingu uz v labaku nevedia moc vydolovat, tak nakazu opakovanie....

natalis1998
autor
28. jún 2024

@tramtada31 ja som si dala urobiť odber cez Medirex ako samoplatca a poslali mi výsledky ide je uvedené ze krv sa zrazila a je nutne opakovať odber. U lekára sa mi to nikdy nestalo.. myslite že mi další odber dajú zadarmo? Alebo to budem musieť zas platiť, keď to vlastne nebola moja chyba…

natalis1998
autor
28. jún 2024

@egonsk no pozerala som že odber bol 6:45 a prijaté v labaku až po 9:00 takze asi to je možné tým..

taktotedanie
28. jún 2024

@natalis1998 nic ti nedaju zadarmo
Mala si si dat odber u lekara prisla si o peniaze

natalis1998
autor
28. jún 2024

@taktotedanie na ich stránke vidím dôvody nesprávneho odberu, ktorý ale nebol zavineny mnou.. za zaplatenú sluzbu som nedostala to čo ponúkali, tak mi to príde trochu nefér. A išla by sim cez poisťovňu keby moja lekárka mi neodmietla odbery tak som si cez nich zaplatila respiračny balík..

taktotedanie
28. jún 2024

@natalis1998 ak niesi spokojna s lekarom vies ho vymenit
Fer-nefer peniaze dostali ostatne neriesia, svet nieje a nikdy nebude spravodlivy mala si smolu

vlastnynazor
28. jún 2024

@natalis1998 ja si myslim, ze to reklamuj. Ved to nebola tvoja chyba. Oni sa maju postarat o odvoz do labaku. Tebe odobrali tekutu krv a nedodali vysledok.

natalis1998
autor
28. jún 2024

@taktotedanie to samozrejme riešim len kým to vyriesim tak by prešiel další týždeň takze preto tento odber.. a to či je svet spravodlivý alebo nie závisí od toho ako vie človek riešiť veci. A nič za to nedam keď to reklamujem, pretože nedodali čo sľúbili. Nikde na to pred zakúpením odberu neupozorňuju.

natalis1998
autor
28. jún 2024

@vlastnynazor presne tak, krv bola normálne tekutá, takze to nie je moja chyba a určite to reklamujem.