Krv po stolici

enigma415
1. jan 2014

Ajojte ...
Prosim o radu... Mam problemy zo zlatou zilou raz ma to dohnalo na pohotovost lebo som viac krvacala z konecniku.lekarka mi povedala ze vnutti v konecniku mam 4 uzliny ci co to. . Dnes rano som sla na wcko a utrela som sa a na papiery bola cerstva krv. A ked som sa postavila aj v zachode bola cerstva krv. Zase som sa zlakla a siahla po masticke. Myslite ze by som mala radsej zajst na pohotovost? Dakujem za kazdu radu

martinka_martinka
1. jan 2014

ahoj ja som mala to iste.... davaj si každe rano psylium... a chod ku chirurgičke... ta ti zlatu žilu vypali... a potom už je na tebe ci pojdes aj na odstranenie hemeroidu... ja sa toho bojim... ale radsej asi vypijem tri styri litre vody denne ako by som mala ist pod nož... odkedy mi vypalili tu zilu tak už krv nemam... @enigma415

enigma415
autor
1. jan 2014

@martinka_martinka a mala si aj krv v zachode? Alebo len na pepiery?

janinah
1. jan 2014

pokial si tou mastičkou pomôžeš a to krvácanie s a zastaví a nebude masívne,tak pohotovosť nie je nutná,potrebuješ však chir. vyš.,chorôb konečníka je mnoho ,nielen hemoroidy a treba to vyšetriť, a hlavne zmeniť stravu,aby si nemala tvrdú stolicu,pridať vlákniny,vločky......

enigma415
autor
1. jan 2014

@janinah no mala som dost krvy a praveze ma to ani nebolelo to vyprazdnovanie ako inokedy. Vzdy krvacam ked ma ta stolica boli a je tvrda. A krvacam troska ale toto bolo dost ...dala som si mastivku a psylium mam to naordinovane na cely zivot nakolko mam syndrom drazdiveho creva ale dlho som to nemala

janinah
1. jan 2014

@enigma415 ja píšem o akutnej pohotovosti,ak už nekrvácaš,tak nemusíš bežať na pohotovosť,ale zajtra na chir.,zrejme potrebuješ rektoskopiu,to sa objednáva,no však uvidíš...

enigma415
autor
1. jan 2014

Nekrvacam uz... No ja som pracovne dost vytazena ale uvidim ci sa to zopakuje a ak ano budem to uz riesit

martinka_martinka
1. jan 2014

@enigma415 radsej by som si nejaky den vyhradila z pracovneho na tieto vysetrenia než potom behať kadetade po lekaroch že už je neskoro ...