Krv po pohlavnom styku

motylik91
24. dec 2014

ahojte chcem sa vas opytat ci sa vam to niekedy stalo...spriatelom sme mali pohlavny styk trochu tvrdsie isiel na nohavickach som si nasla trosicku slabej krvi nestalo sa vam niekedy nieco podobne?mam sa obavat ze to je vazne??dakujem za vase odpovede :(

sisaha
24. dec 2014

@motylik91 nabuduce menej natvrdo.. 😉

sibalka21
24. dec 2014

@motylik91 ako pise sisaha nabuduce menej natvrdo a bude to v pohode, stava sa to a pokial sa to nebude opakovat nemas sa coho bat, pokial sa to bude opakovat moze to viest aj k vaznejsim nasledkom. Cela stastia 🙂

miskap2111
25. dec 2014

@motylik91 na tvojom mieste by som išla ku gynekológovi, nech ťa pozrie, pripadne urobí cytológiu krčku. Ja som mala podobný problém pred rokmi a gynekológ mi vysvetlil, že ani po tvrdšom sexe by sa nemalo krvácať, lebo penis nie je ostrý. Krváca sa iba vtedy, keď je sliznica na krčku " krehká", to znamená poškodená a to už môže byť nebezpečné.. Mne vtedy urobili cytológiu a veru som to nemala dobre. Ale ma rýchlo operovali a všetko dobre dopadlo . Takže s akýmkoľvek krvácaním po styku treba ísť na gynekológii. Neriskuj.

trgypadl
25. dec 2014

@miskap2111 ak chodi pravidelne na preventivku,cize kazdy rok nie je dovod na paniku.ak to bol tvrdsi styk,a posva nebola zvlhcena je namieste,ze doje k poraneniu sliznice.pise,ze si nasla na nohavickach trochu krvi,cize to mphlo byt jednorazove a potom uz nic viac.

miskap2111
25. dec 2014

@trgypadl ja by som to na jej mieste neriskovala. Tu nejde o to, aby sa vystrašila. Ale aby nič nezanedbala. A len tak mimochodom- ty máš medicínske vzdelanie? Internet totižto vie narobiť dosť veľa škody práve čo sa týka takýchto symptómov.

trgypadl
25. dec 2014

@miskap2111 ano mam,a ak chodi pravidelne na kontroly,tak sa nema coho bat.bohuzial dnesna mladez pouziva trosku ine praktiky,takze sa neraz clovek stretne s podobnymi problemami,pripadne,ze chlapi na zenach skusaju cokolvek niekedy.myslim,ze kazda zodpivedna zena,kt.sa stara o svoje zdravie chodi pravidelne na kontroly

miskap2111
25. dec 2014

@trgypadl a keď nechodí na pravidelné kontroly? Myslím si, že HPV je niečo, čo by som práve v prípade súčasnej mládeže bola na pozore.

trgypadl
25. dec 2014

@miskap2111 lenze hpv virus ma teraz pomaly skoro kazda druha zena...no ak nechodi na pravidelne kontroly,tak to je jej postoj k vlastnemu zdraviu,bohuzial.....a co sa tyka hpv,tak si s nim telo dokaze poradit do 2 rokov

motylik91
autor
7. jan 2015

chodim pravidelne na kontroly a ta krv sa neopakuje