Krútenie hlavy

skvrnka14
8. nov 2018

Ahojte, mám 21 a pred týždňom som v stredu bola von. Čo to sme popili a moc som toho nenaspala, tak na ďalší deň sa mi krútila hlava. Nebolo to stále, väčšinou ked som ju malinko sklonila a dvihla. Nebol to ani pocit na odpadnutie, proste zrazu sa na pár sekúnd všetko zatočilo :D Myslela som si, že je to z únavy a opice, ale hlava sa mi točila takisto viackrát za deň do soboty a potom trošku pauza a začalo sa to zas v utorok. Dnes rano som merala tlak a mala som 105/75 a 68 pulzov, čiže v tomto problém nie je. Je pravda, že menej trošku pijem ale nikdy mi z toho nič nebolo. Takisto ma odmalička pomerne často bolí hlava (ale to mame asi vrodené) ale veľmi často to samo od seba neprejde a spánkom sa to len zhorší, treba tabletku, ktorá nie vždy zaberie úplne. Viem, na to je lekár ale nemáte s tym nejaka skusenosti? Čo by to mohlo byť? Je to už dôvod na návštevu lekara?

deti95060810
8. nov 2018

je tu skupina Zdravotníci ma MK.... sú tam lekárky, sestričky....
myslím si, že návštevou lekára nič nepokazíš...možno zoberie krv a uvidí podľa výsledkov...

anjelic
8. nov 2018

Podľa mňa máš nízky tlak a to spôsobuje krútenie hlavy a takisto aj nedostatok tekutín. Mne sa hlava točí aj keď mám nedostatok železa, ale to už je na odber krvi.

caroline_
8. nov 2018

Ahoj, ja som mala presne toto, pri záklone alebo prudsom pohybe, musela som sa niečoho prichytit aby som nespadla, ja chodím k jednej pani na akupunktúru a ta mi napravila krčnu chrbticu nakoľko som mala vyskoceny stavec zo zlej polohy pri spánku

caroline_
8. nov 2018

Skús ísť k svojej doktorke ta ta možno pošle na neurologiu, moja taka ochotná nebola, nechcelo sa jej to riešiť tak som si to vyriešila sama :D neviem odkiaľ si ale toto by ti určite pomohlo

skrinkaminka
9. nov 2018

treba navštíviť lekára či máš dostatok vitamínov a minerálov v tele,,,,,,,,,aj toto sposobuje stavy až na omdletie.....ak chcete vedieť viac napíšte mi správu 🙂