Kruhy pod očami

ers89
9. jún 2015

ahojte baby, mám 25 rokov , ale mám strašné kruhy pod očami, už sa mi z toho robia také vačky :( mám alergiu a v poslednom čase to na mňa dolahlo, kvôli tomu aj prenocujem, tak možno to bude z toho... chcela by som sa spýtať či sa to dá nejako odstrániť, alebo aspoň zmierniť, po prípade zakryt... ale radšej by som bola za odstránenie nie prekrytie... nemáte nato nejaký dobrý prípravok, očný krém alebo gél, či masku? viem, že na trvalo sa to nedá, ale aspoň, aby to trošku pomohlo... kto má nejaké skúsenosti ? prosíím poraďte mi, už som z toho zúfalá :(

sissy27
9. jún 2015

@ers89 treba riešiť príčinu - u teba to bude s najväčšou pravdepodobnosťou zhoršené dýchanie ... kruhy pod očami signalizujú aj problémy s ľadvinami...
odstrániť príčinu - zmiznú aj kruhy... inak len prekryť...

seahorse27
9. jún 2015

Kruhy su dedicne, tie asi neodstranis, len prekryjes. Existuju ocne kremy s takymi trblietavými ciastockami, ktore odrazaju svetlo a tym padm tie kruhy menej vidno. Na to este kvalitny tekuty korektor so stetcekom (ja pouzivam Loreal, aj v porovnani s drahsimi korektormi je super) a mas to vyriesene. Na vacky je vraj dobre polozit vyluhovane a vychladene sacky cierneho caju.

barboritta
9. jún 2015

@ers89 ja som strašné kruhy až čierne okolo očí mala pri permanentnej nádche, keď mi prešla samé zmizli. Takže určite odstrán príčinu, alergiu alebo čo máš a zmiznú.,alebo sa zosvetlia aspoň trochu. No a dovtedy korektor.

sika1
9. jún 2015

ja to mám tiež od mojich asi 20 rokov, teraz sa pomaly blížim k 40-ke, a teda mne nepomohli žiadne prostriedky na prekrytie... a vyskúšala som ozaj všeličo, aj tie ultra drahé. Skúšala som aj rôzne prírodné recepty, aj veľa vody, aj málo vody, a nič. Len sa to zhoršuje. Začali mi z toho aj slziť oči. Nemám žiadne zdravotné problémy. Pravdepodobne to je dedičné.Tento rok som sa rozhodla, že to idem riešiť už radikálne - plastickou operáciou. Už ma nebaví stále počúvať, že čo mi je, či som nespala, prečo som taká unavená, či som chorá, či som plakala. Ja sa aj výborne vyspím, unavená nie som, plačem raz za sto rokov, len s tými kruhmi pod očami vyzerám asi tak príšerne.

nutrimas
10. jún 2015

@ers89 Oblicky mate v poriadku? Castokrat kruhy pod ocami signalizuju poruchu obliciek. Vhodne by bolo posilnit ich funkciu, na tento ucel je velmi dobry petrzlenovy olej