Kŕčové žily - odstránenie laserom

kamatopo
9. sep 2022

Ahojte, je tu daka mamička ktorá bola na odstránení kŕčových žíl laserom??? Chcela by som info o zákroku priamo od nej. Mňa konkrétne moja doktorka posiela na súkromnú kliniku do Žiliny. Ďakujem

deti95060810
9. sep 2022

čo potrebuješ konkr. vedieť.. Bola som Žilpo ZA...

kamatopo
autor
9. sep 2022

@deti95060810 ako sa vypočítava cena za zákrok a ako rýchlo si sa dala po zákroku do normálu. ?

deti95060810
9. sep 2022

o cene nemám potuchy - mne povedali koľko to stojí - toĺko som zaplatila, ale ako sa oni dopočítali k tej cene tak to neviem...
prvá noc nebola úplne ideálna - bolela ma noha, ale tie ďalšie úplne bez problémov...

kamatopo
autor
9. sep 2022

@deti95060810 a je to po operácii vidieť že sa stav zlepšil??? Mňa strašne tie žili doslova pália. A dúfam že keď sa na to dám tak to aj pomôže. A môžem ešte vedieť sumu čo si platila? Kľudne aj do ip

savanna
9. sep 2022

Ja som bola v Zilpe. Prva noc ako sa pise v prispevku vyssie bola dost zla, tak mi postahovali obvazmi tu nohu, ze som v noci az stonala od bolesti, cele mi to trplo a bolelo...cize bolest nie od operacie, ale od toho tahu z obvazov, ale musi to vraj zostat take stiahnute, asi aby sa predislo tromboze.
Sestricky neboli velmi prijemne, chirurg az arogantny.
Ale vysledok v konecnom dosledku ok, mala som predtym tiez palenie, mna ta zila bolievala uz aj na dotyk, navyse mi uz aj puchlo lytko, toto vsetko po operacii preslo.

deti95060810
10. sep 2022

@savanna aj pri mne bola sestrička sprostá a drzá - na kontrole. ..
Inak lekári boli OK, vtedy tam robil Mudr. Baštek - možno tam ešte robí. úplne v pohode chlap.

deti95060810
10. sep 2022

autorka - mňa žily neboleli, ja som išla na zákrok z čisto estetického hľadiska...

kamatopo
autor
10. sep 2022

@savanna ja mám presne to isté. Hlavne to puchnutie. Mne našli vnútornú krcovu žilu. No uvidím po kontrole . Nechápem ako v takomto zariadení kde si človek všetko platí sám môže byť niekto nepríjemný a arogantný🤦. Ďakujem za info.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamatopo
autor
10. sep 2022

@hazelgracegus a to je presne čo???? Možno sa pýtam ako blbec no už len ten šok že mám ísť na operáciu keď mi ani nič vidno má trocha paralizovalo🤷

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamatopo
autor
10. sep 2022

@hazelgracegus a kde toto robia? Ja som od Ilavy. A cenovo sa to ako pohybuje?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamatopo
autor
10. sep 2022

@hazelgracegus koncom mesiaca idem na kontrolu tak sa opýtam doktorky aj na túto možnosť. Zatiaľ mi poradila len ten laser namiesto obyčajnej operácie. Ďakujem za tip😉

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpg
10. sep 2022

@hazelgracegus A sklerotizáciu urobia ja keď je tá žila dosť veľká?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monaganova1
27. jan 2024

@deti95060810 koľko si platila ?kto ti to robil a laserom?bolel veľmi ten zákrok?

monaganova1
5. feb 2024

@savanna

Ahoj chcem sa ťa opýtať ako sa volal lekár čo ti robil zakrok jnevuem kam mám ist
. Ďakujem

monaganova1
6. mar 2024

@deti95060810 ahoj dá sa aby tam bol po operácii manžel so mnou na izbe

deti95060810
6. mar 2024

tam kde som bola ja tak nie.... bola tam pacientka okrem mňa.
alebo sa opýtaj ...

monaganova1
7. mar 2024

@savanna Ahoj nie sme zo Žiliny nevieš či v Žilpe moze byť pri mne manžel na izbe po zákroku?