Kŕčové žily - liečba, odstránenie

alison11
19. aug 2021

Dobrý deň žienky prajem.Chcem sa opítať aké máte skúsenosti z odstránením,prípadne inou formov chirurgického zákroku a aj hemoroidov ak si dal niekto odstrániť a koľko ste hradili a kde ste boli na chirurgií ako dlho trvala pn-ka ako to prebiehalo a koľko ste boli v nemocnici? Ďakujem.

deti95060810
19. aug 2021

kŕčové žily - odstránenie laserom na jednodňovej chirurg., cena cca 130 e asi pred 5 rokmi, zákrok trvá cca 1 hod., 2 hod. po zákroku sa ide domov...Liečba je neefektívna

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euka210
19. aug 2021

@alison11 sklerotizacia alebo vybratie zily

jakubjakovae
20. aug 2021

@deti95060810
@hazelgracegus koľko dozadu ste si dali robiť žily.... máte to stale pekne?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakubjakovae
20. aug 2021

@hazelgracegus u koho ste boli v Žiline?

alison11
autor
20. aug 2021

@deti95060810 To mi je ľúto :-/

alison11
autor
20. aug 2021

@hazelgracegus Ďakujem za vašu skúsenosť.

alison11
autor
20. aug 2021

@euka210 A ktoré ste absolvovali?Aké máte skúsenosti?

liusa82
20. aug 2021

Ja mám tiež také žilky na lýtku iba jednom.Tak sa chcem spýtať tých ktoré boli tak ten laser odstráni asi iba tie nevypukle tie pavučinkové žilky nie?Lebo ja mám taku malinku pár centimetrovu jednu vypuklu ked si po nej prejdem prstom.To sa zas ako odstraňuje sklerotizáciou?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakubjakovae
20. aug 2021

@hazelgrace to mam celkom blízko...tak ste s jeho prácou spokojna? A v akom stave ste mali žily? Prepáčte za moje časté otázky....

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakubjakovae
20. aug 2021

@hazelgracegus a zmizlo všetko?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alison11
autor
20. aug 2021

@hazelgracegus Obe nohy ťa vyšli na 180eu aj vypuklé spolu z pavučinkami?

euka210
20. aug 2021

@alison11 ja nie, ale brat...sklerotizaciou to najprv riesil uz mozno okolo 30r, ale neskor viem, ze mu vyberali zilu. Povedal, ze zdedil "zle" zily ako mu dr.povedal...babka mala s tym problemy. Nie vonkajsie, ale vnutorne v nohach nevracaju krv akoby mali a o par rokov bude musiet ist na operaciu, aby ju vybrali. Sklerotizacia pomaha len na chvilu. Treba odbornika, aby posudil celkovy stav zil.
Ja som mala problemy len pri tehu s bolavymi nohami, krcova zila v slabine, takze pokial ma nic neboli tak zatial neriesim.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alison11
autor
21. aug 2021

@hazelgracegus a vstupná prehliadka Vás koľko vyšla?

alison11
autor
21. aug 2021

@euka210 Aj ja som z dedinla od otcovej matky :-/. A tiež v slabinách mi vyšli pri druhom tehotenstveale ako pracujem na nohách a dvíham 3-12kg balíčky pri ukladaní na palety v mraziarni tak ma aj v zo zadu kolien bolia a sú vyditeľné ďalšie žily ☹ a metličiek mám čoraz viac.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alison11
autor
22. aug 2021

@hazelgracegus A koľko vyšli na predpis tie pančuchy?

jakubjakovae
22. aug 2021

@hazelgracegus a pančuchy nosíte stále?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alison11
autor
23. aug 2021

@hazelgracegus Ďakujem asi si zadovážim tie pančuchy najskôr a uvidím,kedy sa dostanem k cievnemu.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz