Kožný problém na chodidlách

22. jún 2021

Zdravim,ma niekto podobny problem na nohach? Bola som uz aj na pedikure,chvilku je to ok a naspat sa to vrati.3 kozne doktorky len striedaju masticky no ziadna nepomaha. Stale sa suche miesta urobia znova,natieram stale a nic.Ak ma s tym niekto skusenosti ako ich dat dokopy budem rada. Vody pijem 2,5 l denne.Dakujem

kkovacovak
22. jún 2021

Vyzerá to ako zodratá koža od topánok. To len tak nezmizne preto kožné striedajú mastičky. Je to reakcia kože na nejaké sústavné odieranie na danom mieste. Porozmýšľaj nad tým čo nosíš za topánky. Môže to byť aj z minulosti.

hrabovo
22. jún 2021

to nebudu topanky,toto mavam aj ja, ako pride, tak aj zmizne, mavam to aj na priehlavku, a aj lakte mam taketo, ked noha tak aj laket, ked zmizne, tak vsade, neviem co to je, nikd som to neriesila, nohy natri na noc lekarskou vazelinou, do ponozky a budes ich mat ako babatko.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
623gabulienka
22. jún 2021

Skuste lanolin

pmoricova
22. jún 2021

Ja som mala také zo slapiek na doma. Úplne zrohovarena koža až tvrdá to bola. Zmenila som šľapky a zmizlo casom

autor
22. jún 2021

@kkovacovak som uz 4 roky doma s detmi tak z topanok asi nie. Nosim otvorene toapnky. Ale dakujem za radu

autor
22. jún 2021

@hrabovo len mne to neodchadza. Na prostredniku tu kozu mam uz asi 3 roky,na velkom palci az teraz cca mesiac

autor
22. jún 2021

@pmoricova slapky nenosim,iba tenucke ponozky 🤷🤷

hrabovo
22. jún 2021

Skus natierať, ešte výborný krém na kožné kadejaké tieto problémy je homeopatikum cicaderma, skus, keď nepomôže, neublíži 🙂

autor
22. jún 2021

@pmoricova teda nosim slapky iba na vonku do zahrady. Aj to otvorene.

luccija
22. jún 2021

Nemas mykozu na palci na nechte?

kkovacovak
22. jún 2021

Tak skús potom tento eucerin. Je na extrémne suchú pokožku (päty, lakte atď). Ja mám na nohe od detstva také suché miesto a jedine toto mi to zvládlo pekne zvláčniť. Možno to príde niekmu drahšie ale napr na celé chodidlo minieš snáď menej ako hrášok krému takže veľmi dlho vydrží. Ja to používam rovno na celé chodidlá a nikdy neboli krajšie a to sa takto v lete hodí 🙂 Je to taký "suchý" krém takže sa rýchlo vstrebe. Pri takomto niečom by som to na vrch ešte premazala niečím mastnejším. Vyskúšaj. Ak nezaberie tak aspoň na tie chodidlá ho minieš. Mne ale pomohol

autor
23. jún 2021

@kkovacovak dakujem ☹

autor
23. jún 2021

@kkovacovak oprava 🙂 🙂