Kožný problém - čo to môže byť?

nkrocanova
9. júl 2018

Viete mi prosím poradiť, čo to môže byť? Mám to už dlhodobo a rada by som šla ku kožnej doktorke,ale nakoľko mám malé bábo a pri lekároch je to aj na pol dňa,skúsim sa tu na vás obrátiť. Na dotyk to bolí a je to tvrdé (ako zhrubnutá koža). Dávala som si náplastia, snažila pilníkom na nohy odstrániť,no nič. Ospravedlňujem sa za foto, vyzerá to nepekne. Vopred ďakujem za rady

dopepalacinka
9. júl 2018

@nkrocanova nemôže to byt psoriaza....mas tam take supinky????

verca888
9. júl 2018

vyzera to trochu ako psoriaza ale tam byva ta koza pod tym ked to olupes taka ruzovkasta

nkrocanova
autor
9. júl 2018

@dopepalacinka šupinky nie a ani nikde inde to nemám,ani sa to nerozšíruje. Keď som to pilníkom trocha zošúchala,tak trocha sa mi to tak vyrovnalo do hladka,ale hneď ako začnem chodiť,tak sa mi to naspäť vráti takto. Pod tým akoby aj bola nová koža. Netuším. Bude najlepšie veru zájsť ku kožnej. Ďakujem.

nkrocanova
autor
9. júl 2018

@verca888 pod tým akoby aj bola nová koža. Neviem. Asi sa nevyhnem návšteve kožnej,bude to najrozumnejšie. Ďakujem.

lujziana44
9. júl 2018

@nkrocanova skús si to vystrihnúť. Nemala si to len klasický otlak?

pininka
9. júl 2018

Nieje to psoriaza, moj muz to ma na palci. Pedikurka mu vravela ze je to druh plesne, ze na to existuje vodicka v lekarni, nazov vsak neviem. On si na to dava propolis a pomaha mu to.

danielahamar
23. júl 2018

Nemas nahodou histaminovu intoleranciu?

doda818
27. aug 2018

Odporucam lokalne aloe vera propolis krem a vycistenie tela zvnutra, detoxom aloe vera (som zdravotnik) 😊