Korunky - keramika verzus kovokeramika

lusinda3
6. mar 2015

Su keramicke mensie? V com je vyhoda? Videla som pekne aj kovokeramicke

kacora25
6. mar 2015

A co to stoji? Ja rozmyslam tiez ze si dam. Ale ja by som chcela tie co sa vrtaju do dasien.

evitka83
6. mar 2015

@kacora25 tie co sa vrtaju do dasien su zubne implantaty, Samotny implantat stoji cca 800-900 E + korunka na to cca 200-300 E

kacora25
7. mar 2015

@evitka83 no parada tak jeden zub ma vide na 1000e. A prosim ta korunky na vlastne zuby mi nevies len tak priblizne povedat. Ja sa chystam k svojmu zibarovi v pondelok tak nech sa pripravim na tie ceny. Dakujem. 🙂

evitka83
8. mar 2015

@kacora25 korunka stoji cca rovnako, ci ide na implantat apebo tvoj zub

monuska342
11. jan 2019

Ahojte za 2 tyždne si idem dat urobit nove predne zuby. Zubarka mi odporučila kovokeramiku. Vraj je pevnejšia a ja mam dost kazive zuby a už dva vpredu mrtve. Ake mate skusenosti s kovokeramikou vpredu? Je to moc vidiet? O peniaze mi nejde kludne si zaplatim keramicke len neviem či vydržia.

nama94
28. apr 2022

@monuska342 mozem sa optyat ? Ak mate uz zubky ...mna to caka teraz zrusene uz su aj nadstavby a mne vlastne az na poslednej navsetve povedal ze pojde o kovokeramiku mam obavy..ja ze budu celokeramicke

monuska342
29. apr 2022

@nama94 áno mám ich už tri roky. Sú urobené pekne nie je to až tak vidno ale už by som si dopredu kovokeramiku určite nedala. Teraz sú aj lepšie možnosti. Zatial slúžia fajn ale už to nie je ako svoje😕

nama94
29. apr 2022

@monuska342 ziadne zuby uz nie su ako svoje ...ja som nutena bohuzial len som si myslela zw budu celoleramicke no zubar ze tieto vydrzia ovela viac a mne ich dava na mrtve zuby

nuna2112
23. okt 2023

@monuska342 ahoj ak sa smiem opýtať prečo by si si nedávala kovokeramiku na predné zuby?

monuska342
23. okt 2023

@nuna2112 ahoj. Je to vidiet že sú umelé. Celokeramicke vyzeraju ovela krajšie. Prirodzenejšie.

nuna2112
23. okt 2023

@monuska342 videla si ich na niekom myslím zirkóny lebo ja žiaľ nie ...ja mám tiež kovokeramiku a tiež nie som s nimi nejak okej ale mám ich len od júna zatiaľ na dočasnom cementu lebo stále niečo nesedelo a neviem či zainvestovať do zirkonov alebo tieto asp chvíľu ponosit...Nevedela by si mi hoci do správy poslať svoje ?ak by si chcela ...a zmenila sa ti farba odkedy ich máš ?