Koronavírus a pôrod.

agimami
10. mar 2020

Ahojtee aky je vaas nazor prosim vas? Mam teemin porodu 23.3. Mozno skoncime sekciou o tyzden skor. Vzhladom na momentalnu situaciu vo svete a uz aj ja Slovensku ma len tak napadlo aky by mohol mat virus dopad na moje zdravie keby som bola chora pri porodr? Mozu mi v takom pripade robit sekciu? No neviem ai to predstavit so zapalom pľúc a normalny porod asi uz vobec nie.. Bojim sa velmi

agimami
autor
11. mar 2020

@montemotherone ďakujem 🙂

konik3
11. mar 2020

Akurát tu nikoho hladám kto by mi vedel povedať či má osobnú skúsenosť s týmto produktom. Ďakujem

eliska13
11. mar 2020

@konik3 marketingový ťah neverím takým produktom.
@agimami neboj sa pravdepodobne si doma prečo už myslíš hneď na zápal pľúc?

agimami
autor
11. mar 2020

@eliska13 moj muz robi vo svedsku tak preto

konik3
11. mar 2020

to čo je o tom popísané znie celkom ok, ale tak osobna referencia by bola lepsia

agimami
autor
11. mar 2020

Ja som sa tu pytala nieco ine a nie na ziadne produkty

adapodlesom
16. mar 2020

@agimami ahoj chcem ta povzbudit ja mam planovanu sc na 20.3. Najskor som mala ist do ciech ale vzhladom k danej situacii som to zrusila a tiez som sa obavala aby som sa nahodou nenakazila vsak nikde nechodim, len aby to muz nedoniesol. A inak vela som citala ze ak je zena tehotna resp. Tesne po porode odporuca sa stale kojit babatko ze v gb tak potvrdili prvy pripad matky s novorodencom a ze mali len lahky priebeh a to iste aj v cine pisali. Tak musime mysliet pozitivne ze nas to nezastihne a z nasich ratolesti sa budeme len tesit.

agimami
autor
16. mar 2020

@adapodlesom dakujem za odpoved drzim palce nech vam vsetko dobre dopadne ja sa tiez snazim mysliet pozitívne ako to ide 🙂

lilinka2018
28. mar 2020

Ahojte, neviete ako to je momentálne v nemocniciach s otcami pri pôrode? Už to úplne zakázali? Lebo zatiaľ som iba čítala že zmerajú otcovi teplotu a zistia cestovateľský anamnézu a že byt môže.... Neviete nejaké aktuálne info?

orangiiina
28. mar 2020

@lilinka2018 treba sa informovať v nemocnici, kde plánujs rodiť. Je celoplošný zákaz, ale nájdu sa aj take, kde to povoľujú. Takze ti tu na to nik presne neodpovie.

lilinka2018
8. apr 2020

Ďakujem, ale asi sa musím pripraviť na to že tam nebude... A aké máte skúsenosti s pôrodom momentálne v nemocniciach? Počas pôrodu ste museli mat rúško? Ďakujem