Koronavirus a hnačka ako jeho prejav?

banan313
22. mar 2020

Dobrý som zo spišskej novej vsi a dnes som a bol ostrihat u kamaráta do mesta hovoril som si idem radšej teraz než potom mal som rusko na sebe ale kéd ma strihal nie... Dnes večer som začal mať bolesť brucha a hnačku cítim sa ako pri hnačke.. Bojim sa môžem mať koronavírus?

nagi
22. mar 2020

@banan313 odpoved je jednoducha... ANO muzes, hlavne ze jsi se sel ostrihat. Ostrihani stim nemusi mat ani nic spolecneho.

iva812
22. mar 2020

Idiotske, slaboduche témy a otázky by mal admin mazať a aj tie ktoré sa tvária akože vtipné. Ale sú.... TRAPNE. Pozdrav do Spišskej Novej Vsi. 🙂

miadi
22. mar 2020

Inkubačna doba je cca 5dni skor si sa len 💩 z nervou 😃

deti95060810
22. mar 2020

holičstvá a kaderníctva by mali byť zatvorené...Inak si mohol chytiť brušnú chrípku...Tá tiež teraz útočí ....😉

leuchtturm
22. mar 2020

@miadi ze potento z nervov 😀

nefertiti5843
22. mar 2020

@banan313 Tie "prázdniny" robia zo slaboduchých jedincov hotové skvosty :( Alebo si myslíš, že si vtipný? No nie si, to len hormóny s tebou plieskajú 😒

marlenka222
22. mar 2020

@nefertiti5843 no lenže pri štýle momentálneho učenia sa, do budúcnosti bude aj téma som tehotná s dvoma palicami na teste úplne normal...patent na odozieranie z testov si zajednavam ja, hej ženy? Za interpretaciu výsledku ocikaneho testu 20€... detičky nebudú vedieť nič. Sa nečudujte, doba sa zmenila. ;)