Korona priebeh

19. mar 2022

Ktory den od prvych priznakov/pozitivneho testu bol pre vase deti najhorsi? Ako to u nich prebiehalo? My sme este nikto doma nemali koronu. Teraz moje 2 rocne dieta je pozitivne, od včera ma priznaky

riskoh
19. mar 2022

Moje 20 mesacne malo 1,5dna teplotu do 38 a nadchu,potom tieto priznaky zmizli,cca tyzden bol spavejsi-dokazal prespat z 24 h 16h

denden77
19. mar 2022

nasa 18m ma od vcera pozitivny test.. zatial teplota, unava, nechutenstvo..

jaroe
19. mar 2022

Môj takmer 2rocny v prvý deň vracal, ale len jednorázovo, potom v noci horúčka, na druhý deň doobeda ešte mierne zvýšená teplota a potom som už na nom nebadala nič.

mirkava
19. mar 2022

8 ročný prvý deň teplota dva dni ešte bolesti hlavy... pozitívny test az na 3ti deň po telpote...

autor
19. mar 2022

U nas včera slabost, unava, bolest - neviem coho, dnes trikrat zvracanie, horucka, odmieta pit, neje a vela spi. Dufam ze uz sa to bude zlepsovat :(

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubik87
19. mar 2022

4 r. Dcérka vracala raz potom tri dni hnackovala sem tam kašeľ ..syn 9r. Horúčka sv dni potom plný nos kašeľ . Obaja dostali isoprinosine a pamycon kvapky , vela veľa vitamínov a diétne jedlá ..aj tak nikto jesť nechcel tak v pohode ...už je to viac ako týždeň od prvých príznakov a stále sa to u nás vlečie hlavne teda pretrvavaju sople a dusivy kašeľ 🙈

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz