Komu bolo zle po doužívaní antibiotík na helicobaktera?

slniecko263
8. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

Ahojte je tu niekto komu bolo zle po douzivani antibiotík na Helicobactera? Už je to mesiac od užívania antibiotík a stále sa necítim komfortne musím si dávať pozor na jedlo lebo niekedy ma preženie je to z toho že žalúdok je slabý od antibiotík ešte? Som z toho nešťastná myslela som že po dolieceni budem môcť jesť všetko ako predtým ale som sa zmýlila má niekto skúsenosti? Čo Vám pomohlo?

majamat
8. jan 2024

ATB môžu spôsobovať tráviace ťažkosti, sú ťažké na žalúdok a treba pri nich aj probiotiká.

vanilkovazmrzka
8. jan 2024

Museli to byt silne atb… probiotika a trpezlivost. Ak sa to za par dni nezlepsi, asi by nebolo odveci popytat sa lekara.

slniecko263
autor
8. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@vanilkovazmrzka ten mi asi nič neporadí len to treba čas atď

slniecko263
autor
8. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@majamat jedla som probiotiká už je to mesiac od užívania antibiotík ako to dlho trvá také niečo pri tomto takom aj ty si prekonala liečbu Helicobactera?

majamat
8. jan 2024

@slniecko263 nie, neviem o Tom. No každé ATB zaťažujú žalúdok. No ak je to mesiac, je to dlho. Už by bolo dobré, aby sa to zlepšilo. Uslz asi len riešiť s dr

kika1572
14. jan 2024

@slniecko263 ahoj,začiatkom decembra som mala ATB na helicobaktera ale 2 kombináciu a tiež mi je stále zle. Začala som brat mastichu už druhé balenie a niekedy mi je dobre a niekedy zle,takže ani neviem ci aj to pomôže.Na gastro kontrolu mam ísť začiatkom februára ale asi tam zavolám nech ma zoberú skôr..