Komplikácie s menštruáciou

katuska129
21. mar 2017

Ahojte... už 11 deň mi mešká menštruácia, minulý týždeň som bola pri doktorovi pichol mi vyvolávačku no zatiaľ nič.. tehotenstvo vylúčil- pripisuje to tomu že som minulý mesiac mala problémy s močovými cestami ( pálilo ma pri močení, zvracala som, mala som vysoké teploty a triašku bolelo ma v oblasti ladvín mala som aj podozrenie na zápal ladvín, brala som antibiotíka) no a akurát dnes som dostala hnačku.. tak neviem z čoho či je to z vyvolávačky alebo naozaj neviem... budem vdačná za každú radu 🙂 🙂 🙂

lienka737
21. mar 2017

Test si si robila?

katuska129
autor
21. mar 2017

robila aj 4- krát a vyšiel negatívny

amylienka
21. mar 2017

je fakt, že choroba a ATB môžu posunúť cyklus...ak sa dobre pamätám, tak po vyvolávačke by si mala menštruáciu dostať do 10 dní, a v prípade že nie, treba zase k lekárovi

simkamatko
21. mar 2017

Ahojte baby chcem radu pre znamu ma taky problem ze ma silne bolesti prsnikov no menstruacia je okey no ma vela muzskych hormonov endokri..je zvravela ze sa to lieci hormonalnou antickou chcem sa opytat ze tu niektora ktora ma ten isty problem?

tabakmirka
21. mar 2017

Niekedy vedia aj samotne vyvolávačky spôsobiť to, že telo reaguje zdržanlivo. Nie každej vyvolávačka zapasuje a práve naopak jej samotnú menštruáciu ešte viac oddiali. Ak aj lekár potvrdil to, že tehotná nie si treba si len počkať a možno potom pátrať po tom, kde sa stala chyba, že mrcha tak dlho meškala.

katuska129
autor
21. mar 2017

no tak uvidím už je to 5 deň po vyvolávačke tak hádam to už príde...

simkamatko
21. mar 2017

@katuska129 pride mne prislo tak presne po vyvolavacke 7den

katuska129
autor
21. mar 2017

no dúfam lebo už mi to lezie na nervy to čakanie a stres. :/

simkamatko
22. mar 2017

@katuska129 klud nestresuj zhorsujes si to

1medvedik1
22. mar 2017

@katuska129 ja som bola akurát včera u doktora, pichol mi takisto vyvolávačku a povedal že ak od pichnutia nepríde menzes do 10 dní treba zas prísť.. Ja tiež stresujem lebo som mala dostať pred 4-5 dňami a len ma hrozne bolelo podbruško a nič ☹ vysadila som HAK, teraz je mesiac od toho tak asi za to blbne. Ja neviem ☹

katuska129
autor
22. mar 2017

No mne sa to už konešne vyriešilo. Po 14 dňovom meškaní mi na 6 deň po vyvolávačke prišli...