Koloidné striebro

crysol
10. apr 2023

Ahojte. Moja mamina užíva koloidne striebro - ráno lyžičku vypiť a večer tiež.
Berie to asi 4-5 dni berie. Na podnebí v ustach spozorovala modré sfarbenie. O čo ide a čo s tým, aby to zmizlo?
Ďakujem.

kp7333
10. apr 2023

@crysol A preco ho uziva?

karush
10. apr 2023

@crysol Znak, aby s tým prestala, lebo to už nezmizne a bude to časom horšie, ak v tom bude pokračovať, je to argýria.

crysol
autor
10. apr 2023

@kp7333 doporučil nám to pán, čo robil biorezonancia...má viac problémov...je to ako prírodné antibiotikum..veľa ľudí to dáva po lyzickach

kik2022
10. apr 2023

@crysol och môj bože 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Od takých ľudí, čo robia biorezonanciu preč!!!

hugigugin
10. apr 2023

@crysol no ak mama nechce skončiť ako ten pán tak jej ho vylej do wcka.

https://www.cas.sk/clanok/2688371/neuveritelny-...

elmivelmi
10. apr 2023

a to koloidne striebro je zle?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavomira236
10. apr 2023

@crysol kamoska dava tiez detom vraj tak neviem..

kp7333
10. apr 2023

Koloidne striebro sa v nizkych kontrentraciach pouziva ako antibakterialna zlozka niektorych lieciv - napr. sprejov do nosa, specialnych naplasti a pod. V ziadnom pripade by som ho neuzivala vnutorne, nakolko sa v tele uklada a moze narobit sarapatu. Liecitetom, ktori ho ordinuju, sa treba vyhnut oblukom, obzvlast tym s tzv. biorezonanciou, co je totalna hovadina a najma velky biznis.

crysol
autor
11. apr 2023

@kp7333 práveže veľa ľudí to pije....aj vnútorné...nie doslova piť,ale za lyžičku si dať 🙂 ako ja jej tam nič nevidím..ona tvrdí,že to má trochu modré.

kp7333
11. apr 2023

@crysol argýria = predávkovanie striebrom. Dlhodobým nahromadením striebra v tele pokožka získava výrazný modrý odtieň. Rovnako môže nastať otrava koloidným striebrom a to najmä v prípade, že ho užívate dlhodobo vo veľkých dávkach.